Ei pidä paikkaansa

samaamieltäkö

Muistan usein kuulleeni väitteen että jos haluat saada pillua muista suhteen jatkuessa pidempään tehdä kotona enemmän niin nainen heltyy antamaan useammin, totesin väitteen vääräksi usein. On aivan sama tekeekö paljon vai vähän. Silloin kun rehkin kotona, naisystävä katseli tyytyväisenä ja ajatteli että mies on seonnut mutta antaa touhata ja kun petiin mentiin ja ajattelin että nyt...turha luulo, ei ne naiset anna kotitöiden perusteella. Ei auttaneet myöhemmin kuvioihin tulleet kukkapuskat ei hellyyden osoitukset mutta ihme ja kumma naista alkoi joskus panettaa kauppareisulla, hyvä kun kotiin päästiin niin veti mut makkariin ja hommiin, kerran alkoi kihnata myös vähän ikävässä paikassa, ajoin autoa ja nainen hieroi reittä ja veti hametta ylöspäin ja sanoi et tiäks mitä, aja johonkin metsätien haaraan.

5

167

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Samaa mieltä. Jos nainen syttyisi kotitöitä tekevastä miehestä, olisi minun edellinen suhteeni ollut yhtä seksin ilotulitusta.

      Nainen voi järjellä arvostaa kotitöitä tekevää miestä, mutta varmempi tapa saada nainen syttymään on korjata se auto, kaataa puu, tai pornofilmi.

      • OlenOppinut

        Totta. Ja suorat, vain vähän peitellyt ehdotukset. Tuhmat jutut. ym.
        Jos pyydetään korjaamaan tietokonetta tai kokoamaan huonekalua, on homma aika selvä.


      • pientäviilausta
        OlenOppinut kirjoitti:

        Totta. Ja suorat, vain vähän peitellyt ehdotukset. Tuhmat jutut. ym.
        Jos pyydetään korjaamaan tietokonetta tai kokoamaan huonekalua, on homma aika selvä.

        Yks tuttu juttu, hei voisit sä katsoo tätä hei, mikä siinä mahtaa olla. Mä käyn suikussa tuu sit sisälle ku oot valmis ja totta siellä nainen makkarissa odottaa paljaana ja kysymys saitko kuntoon ja vastaus sain ja sitten ne reidetkin jo aukeni. Mitään vikaa ei oikeestan ollut kunhan nyt vähän öljyä kuiviin ketjuihin ja rahina pois mutta naiset lämpenee ja kostuu miehelle joka heidän mielestään osaakin jotain. Näitä juttuja on vuosien mittaan ollut, mulle sopii hyvin, toivottavasti ei erota.


    • Buahahaha

      Itsellä kävi niin että nainen halusi että imuroisin sillä aikaa kun käväsee kaupoilla. En imuroinut, mutta leikkasin heinän korkuiset ruohot pihasta ruohonleikkurilla noin 2000 neliötä. Nainen suuttui kun en toiminut toiveiden mukaisesti, ja laittoi välit poikki kokonaan.

      • Buahahahaha

        Täsmennystä vielä. Oli naisen kotitalon piha Kangasniemellä.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Tukalaa kuumuutta

      Tietäisitpä vaan kuinka kuumana olen käynyt viime päivät. Eikä johdu helteestä, vaan sinusta. Mitäköhän taikoja olet teh
      Ikävä
      43
      2947
    2. Ensi kesänä

      Näin kesän viimeisenä minuutteina ajattelen sinua. Olisiko seuraava kesä "meidän" kesä? Tänä vuonna ei onnistuttu, mutta
      Ikävä
      60
      2839
    3. Sinä, ihastukseni

      Mitä haluaisit tehdä kanssani ensimmäisenä?
      Ihastuminen
      42
      2323
    4. Tiedät ettei tule toimimaan.

      Mielenterveys ei kummallakaan kestä.
      Ikävä
      26
      1788
    5. Okei, myönnetään,

      Oisit sä saanut ottaa ne housutkin pois, mutta ehkä joskus jossain toisaalla. 😘
      Ikävä
      25
      1689
    6. Anne Kukkohovin karmeat velat ovat Suomessa.

      Lähtikö se siksi pois Suomesta ? Et on noin kar? mean suuret velat naisella olemassa
      Kotimaiset julkkisjuorut
      70
      1576
    7. Onko kaivatullasi

      himmeä kuuppa?
      Ikävä
      48
      1566
    8. On jo heinäkuun viimeinen päivä.

      En taida nähdä sinua koskaan.
      Rakkaus ja rakastaminen
      36
      1226
    9. Mihin hävisi

      Mihin hävisi asiallinen keskustelu tositapahtumista, vai pitikö jonkin Hannulle kateellisen näyttää typeryytensä
      Iisalmi
      77
      1225
    10. Lähtikö korvat

      puhtaaksi vaikusta?
      Tuusniemi
      79
      1050
    Aihe