Vaivaako sua jotenkin se

kun mä oon ilmaissut että sä olet ensimmäinen nainen johon olen koskaan kunnolla ihastunut... niin luuletko sen vuoksi tämän olevan jotenkin ohimenevää, vai?
5332
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kyllä mä tuen sua niin pitkään kuin haluat. Mutt puhelinta ei tarvii silti kuunnella, ei kameroita. Ne voi sammuttaa kaiken. Sähän käyttäydyt kuin joku arabi. Jaliaisitko mun tietävän sun puh liikenteestä. . En edes haluaisi

Äänestä

Koita nyt *aatana jo ymmärtää, etten ole naisista kiinnostunut, vaan olen ikävöinyt täällä miestä.

Äänestä

Kukahan oot?

Vaikkapa mitä väliä sillä on. Ei kaivattuni ole tietääkeni koskaan sanonut minulle noin.

Äänestä
  • enkä mä suoraan ole sitä sanonutkaan.

    Äänestä

  • Toivottavasti tavoitat (n)ihmisesi. Ohi meni.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


olenkohanoikeassa kirjoitti:

kun mä oon ilmaissut että sä olet ensimmäinen nainen johon olen koskaan kunnolla ihastunut... niin luuletko sen vuoksi tämän olevan jotenkin ohimenevää, vai?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu