Ihailetko häntä suuresti, vai pidätkö aivan turhana tyrkky horona ? Oletko rehellinen, vai kadehditko häntä ?
Amanda Harkimo
Dubain.tienaaja
7228
1Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Kyllä tota Amandaa polkis mielellään:)
Sinä se olet polkemassa kaikkia, eilen Mäntylää ja nyt Harkimoa.Turha edes toivoa.
Amanda on nuori, kaunis ja fiksu nainen.
Amanda on niin kaunis.
En ihaile tyhjäntoimittajaa! Itseään täynnä, vaikka on kuuluisa ainoastaan siitä, että on helppo nakki. Liian iso pää, hampaat ja kumitissit pieneen vartaloon.
Ei tuo nyt mikään missi ole, mutta osaa käyttää mediaa hyväkseen ja saa näin matkustella ilmaiseksi ja vielä palkkaakin siitä.
Ei kaikki tota horoa dissavat ole siiderivalaita , vaan asiansahoitavia norminaisia , joiden ei tarvitse silareillaan päteä ja hillua jokaisessa paritusohjelmassa itseään panettamassa.
Mistä muusta toi tyrkky on tunnettu kuin helpon nakin maineestaan? Levyjen pyörittämis duunistaanko ? jonka se on senkin saanut suvultaan , kun muijalle piti edes jotain työtä muistuttavaa ajankulua keksiä
Aika kuluneelta näyttää niinkin nuoreks naiseks , älyähän tällä ei ole nimeksikään edes sen vertaa ,että osais hakeutua johonkin koulutukseen tulevaisuuttaan turvatakseen.
Kai se kuvittelee pääsevänsä jonkun varakkaan tyhjäpään edustusvaimoks, mutta parasta ennen päiväys on kyllä jo hilkulla