Lauloi jo Eppu Normaali aikanaan......ja tuota myrkkyä on tarjolla RK:n pököttipalvelulla. Kyllä ne sinipukuiset jossain kohtaa ottaa asian käsittelyyn :-)
Huumeet on myrkkyä
8
624
Vastaukset
- Hahahah1
Taitaa jo Ramilla kellot soida :D
- Kakkulapio
Onko pitkäkin kakku tulossa ?
- dodiiii
Jodiiiiiii........jodiiiiiiiii
- Polliiiiiisi
Taitaa olla Aarnio poliisit myyjinä kun niin vapaata on Kaarinassa huumekauppa ?
- tabua.huuleen
Jodi-tableteilla saa valkoiset hampaat
- oikeastikko
Onko kaarinassa huumeongelma?
- huumeet
Tänään ainakin tuli vastaan kaarinan k-supermarketin edessä hyvin sekavassa ja päällekäyvässä tilassa oleva huumeissa oleva nainen.Seuraavaksi taisi tulla hätä kun laski housut alas lidlin edessä ja teki tarpeensa siihen.Toivottavasti joku soitti poliisin ennenkuin kävi jonkun kimppuun.
- umma.gumma
Tänään tuli myös vastaan vaalea laboratorionnoutaja, ja sen taluttaja, kysyin mitä rotua tuo on, koira vastasi: En tiedä, mutta se roikkuu aina tuossa hihnassa, kun menen ulos.
Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Järkyttävä tieto Purrasta
Purra tapasi nykyisen miehensä täällä. Suomi24:ssä! Tulipa likainen olo. Nyt loppuu tämä roikkuminen tällä palstalla.2335430Näin asia on
Tiedän ettei hän koskaan aio lähestyä minua eikä niin ole koskaan aikonutkaan, eikä lähesty ja enkä minä enää tee sitä k233790Taas varoitusta lumesta ja jäästä
Ai kauhea! Vakava säävaroitus Lumi-/jäävaroitus Varsinais-Suomi, Satakunta, Uusimaa, Kanta-Häme, Päijät-Häme, Pirkanmaa,182284Mikseivät toimittajat vaadi Orpoa vastuuseen lupauksistaan
Missä ne 100.000 uutta työpaikkaa muka ovat? Eivät yhtään missään. Näin sitä Suomessa voi puhua ja luvata mitä sattuu. E2852162Aavistan tai oikeastaan
tiedän, että olet hulluna minuun. Mutta ilman kommunikointia, tällaisenaan tilanne ja kaikki draama ovat mun näkökulmast481421Mistä erotat onko joku kiinnostunut vai muuten mukava?
Voi sekaantua yleiseen ystävällisyyteen vai voiko?1611269Poliisi tahtoo pääsyn 4 miljoonan suomalaisen sormenjälkiin.
https://www.is.fi/digitoday/art-2000011009633.html Tämä sormenjälkiin poliisin pääsy on erittäin tärkeä rikollisten kiin1301165Örebro kuolleet lisääntyy.
Nyt n, 10. Mitähän vielä. Haavoittuneet?. Kuka on ampuja, salaisuus.1201018- 34930
- 161807