Okei, eli olen tässä nyt ryhtynyt kyseiseen leikkiin joka kylläkin tuntuu menevän paljon syvemmälle kuin "leikki".
Mitkään sitomiset, pvc-asut, kaulapannat, ruoskat ja leikkihuoneet ei ole koskaan kiihottaneet minua millään muotoa. Enkä nauti kivusta. Mutta tykkään kun mies vie ja tekee mitä tahtoo, tiettyyn rajaan asti.
Nyt olen löytänyt Masterin joka tavallaan kouluttaa minua. Jo hyvin alusta pitäen olen tuntenut hänen läsnäolonsa sisälläni, nähnyt hänen kasvonsa ja kuullut hänen johdattavan minua, vaikka hän on ollut satojen kilometrien päässä. Ja minusta on tuntunut kuin olisin kulkenut ikään kuin polkua kohti omia pelkojani. Ja tämä tapahtui täysin internetin välityksellä, emme olleet vielä kertaakaan tavanneet tässä vaiheessa.
Mutta sitten kun tapasimme ekaa kertaa... Hän kohteli minua niin rajusti että säikähdin. Enkä kokenut kiihottuvani, vaikka hän sanoikin minun olevan todella märkä. Tunsin ainoastaan kipua, en yhtään nautintoa. Annoin hänen tehdä kaikki mitä hän halusi, mutta vain sen takia että luotin häneen. Uskoin että se on tarpeellinen askel tällä polulla. Mutta en nauttinut yhtään. Ainoastaan siitä että hän kielsi ja komensi, eli psyykkisellä tasolla, mutta noin muuten se oli vaan inhottavaa kipua. Ja nyt minulla pelottaa tavata hänet uudestaan.
Nyt onkin tosissaan alkanut mietityttää onko minusta tähän. Minun Master sanoo että olen erittäin alistuvaa tyyppiä, luontainen slave joka on vaan odottanut oikeaa Masteria. Ja nyt kun olen sellaisen tavannut en tiedä miten käyttäytyä.
Kaikki muu tässä Master/slave asetelmassa on täysin minua, paitsi tuo todella raju seksi ja kivun tuottaminen. Luen muiden subien kertomuksia ja he kertovat miten nauttivat suunnattomasti kun heitä pannaan kurkkuun niin että silmät vuotaa ja oksennus lentää. Ja miten vaipuvat ties mihin subspaceen kun saavat tarpeeksi ruoskaa. Toivoisin omallekin Masterilleni sellaista naista, mutta hän tuntuu olevan täysin minun lumoissani, jostain syystä.
Onkohan kellään kokeneella mitään sanottavaa tähän? Voinko oppia pitämään noista asioista vai onko se aina pelkästään sietämistä jatkossakin kun en nyt niistä kiihotu? Olenkohan edes kovin hyvä sub/slave?
Master/slave asetelmasta
15
3063
Vastaukset
- Kuullostaahurjalta
Tää on väärä palsta sulle. Kokeile bdsmbaaria niin saat parempia vastauksia. Alistumisen muotoja on monia ja tuo tapaaminen ei ollut sinun juttusi tuossa muodossa. Olihan sinulla mahdollisuus lopettaa se? Miltä jälkeenpäin nyt tuntuu? Subi ei aina ole slave tai orja. Pystyt alistumaan niin monella muullakin tapaa ja turvallisesti. Subityttö itsekkin olen
Eikä mussa ole tippakaan orjaa- SlaveToBe
Kiitos vastauksestasi.
En ole ihan varma oliko minulla mahdollisuus lopettaa se. Ainakaan Master ei suostunut siihen että välttelin hänen kosketusta tai omilla käsilläni kiskoin hänen käsiään pois kun sattui liikaa. Välillä kyllä sanoin että sattuu liikaa ja hän hellitti hetkeksi. Ja kun pyysin voidaanko lopettaa, hän sanoi että ei voida. Ei jotenkin sovi luonteelleni potkia Masteriani pois päältäni jos tosissaan haluan lopettaa. Ja tavallaan kuitenkin luotin häneen.
Ja miltä tuntuu jälkeen päin... Luotan häneen vähemmän ja tosissaan pelkään seuraavaa tapaamista. Tekee mieli huutaa hänelle, lyödä kasvoihin, sylkeä päin ja haukkua pataluhaksi. Enkä todellakaan halua että hän koskee minuun, millään tavalla koska en usko hänen tietävän miten minua tulee koskea.
Mitähän lie tämäkin kertoo... Että takaisin vaniljaan sittenkin? - Tyttörukkanen
SlaveToBe kirjoitti:
Kiitos vastauksestasi.
En ole ihan varma oliko minulla mahdollisuus lopettaa se. Ainakaan Master ei suostunut siihen että välttelin hänen kosketusta tai omilla käsilläni kiskoin hänen käsiään pois kun sattui liikaa. Välillä kyllä sanoin että sattuu liikaa ja hän hellitti hetkeksi. Ja kun pyysin voidaanko lopettaa, hän sanoi että ei voida. Ei jotenkin sovi luonteelleni potkia Masteriani pois päältäni jos tosissaan haluan lopettaa. Ja tavallaan kuitenkin luotin häneen.
Ja miltä tuntuu jälkeen päin... Luotan häneen vähemmän ja tosissaan pelkään seuraavaa tapaamista. Tekee mieli huutaa hänelle, lyödä kasvoihin, sylkeä päin ja haukkua pataluhaksi. Enkä todellakaan halua että hän koskee minuun, millään tavalla koska en usko hänen tietävän miten minua tulee koskea.
Mitähän lie tämäkin kertoo... Että takaisin vaniljaan sittenkin?Ei siis turvasanaa ollut käytössä? Tuo meni väärin, niin väärin. Olen pahoillani että jouduit tällaisen kusipään käsiin. Älä vain nää häntä enään koskaan.
Alistumisen ei todellakaan kuulu aiheuttaa jälkikäteen pahaa oloa. Sen pitää olla turvallista koko ajan ja toteutat siinä omia seksuaalisia mieltymyksiä. Olo alistumisen jälkeen on itsellä vapauttava ja mieli tyyni vaikka hetkittäin olisi halunnutkin lopettaa koko touhun. Tuo ei ollut sinun juttusi mutta kun rajasi ja halusi huomioidaan ja koet olevasi turvallisissa käsissä vaikka roikkuisit paketissa katossa, se voikin olla täysin eri. Ei sinun tarvitse mieltymyksistä luopua, jatkossa tiedät miten sinua ei kohdella ja pidät huolen siitä, että toinenkin sen tietää.
Suosittelen myös bdsm-baaria. Tästäkin voisit kokeneiden ihmisten kanssa siellä keskustella ja saada vertaistukea ja asiallisia näkökulmia bdsm-kuvioista. Se myös auttaa miettimään omaa suuntautumistaan. Kokemusta on.
- gergg
Kuuntele itseäsi kaikessa rauhassa sillä sulla voi olla salattuja haluja joita et ole vielä myöntänyt tai keksinyt omaavasi. BDSM on tietääkseen mistä pitää on vain kokeiltava järjen rajoissa tietyskin. Joskus fantasia ei tunnukaan oikeasti miltään ja joku juttu mistä ei ollutkaan kiinnostunut tuntuukin omalta. Jokainen subi ei tietysti ole masokisti.
- Master26
Siinä on ollut semmonen vika että ette ole keskustelleet yhdessä mistä toinen pitää ja mistä ei? Jos olet päättänyt kokeilla rajoja, sinun olisi kannattanut sanoa se hänelle? Vaan olet olettanut että "ehkä tykkäät". Itse tykkään alistaa kaikella muotoa. Mutta jos kumppani ei tykkää rajusta panemisesta ja kämmenen lyönneistä niin silloin sitä ei tietenkään tehdä ja se ei oo ikinä ollu mulle ongelma.
Masterin täytyy haluta samaa mitä slave ja toisinpäin.
Muuten se ei onnistu. Vaihda Masteria sellaiseen, joka myös tuottaa sinulle hyvää, vaikka ottakin oman nautintonsa.
Kröhömm... ;)- Yhteys-uupuu
Niin, ja miten yhteyksiä?
- Anonyymi
Yhteys-uupuu kirjoitti:
Niin, ja miten yhteyksiä?
Niuvanniemen suljetulta tietysti
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Niuvanniemen suljetulta tietysti
Nimenomaan spede siellähän sä tiettävästi olet buaahaaa
- Anonyymi
Sulla on ollu sekopää Master. Kipu ja alistamisen pitäis tuottaa nautintoa molemmille. Ei vain Masterille. Minä opettaisin sua toisella tavalla, niin että haluat lisää ja koukutut nautintoon ja minuun, Masteriisi.
- Anonyymi
Joten idiootti pidä vaan omassas buaahaaa
- Anonyymi
Hei! Kutsumme sinut käymään uudessa chatissa! Meitä on yli miljoona! 👉 http://antikbutik.com/H/B3g4C2
Joo-o... ennen kuin aloitellaan minkäänlaisia leikkejä tällä BDSM:n saralla niin on ehdottomasti sovittava pelisäännöt joita noudatetaan, rajat joita kunnioitetaan eikä niitä ylitetä sekä turvasana tai -ele jolla vihelletään peli poikki...
Jos nämä edellytykset eivät Masterillesi sovi, ei hän vain yksinkertaisesti ole sinulle tai kenellekään muullekaan subille/slavelle sopiva Master sillä kaikesta huolimatta näiden(kin) leikkien tulee olla molemmille osapuolille turvallisia ja nautinnollisia. Sellaisia joihin voi hyvillä ja turvallisin mielin heittäytyä täysin rinnoin mukaan ja toisen vietäväksi :)- Anonyymi
Mee niuvanniemeen siellä spede tuikkaa kuivana kakkoseen buaahaa
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mee niuvanniemeen siellä spede tuikkaa kuivana kakkoseen buaahaa
Heheheheh Sää mää ja bää totta kait sä tuon tiedät Kjäh kjäh kjäh.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Omakotitalossa väkivaltaa ounasrinteellä
Kertoo iltalehdet Mitä lienee Tapahtui. Verinen ihminen kannettu lanssiin211854Lopetin kokonaan ravintoloissa ruokailun ja juomisen
Ravintoloissa hinnat ovat aivan naurettava korkealla. Alkoholin juomisessa ravintoloissa ei ole senkään vertaa järkeä.1071568Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka4621501Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait3091326Miesmäinen vanha nainen joka kulkee lastenvaunujen kanssa
Mikähän kaheli tämä yks kaupungilla karvahattu päässä kulukeva vanha eukko on joka työntää lastenvaunuja. Onhan sitte191068kukaan ei pakota kasteeseen..
Kommentointi estetty, joten kommentoin tähän.Kukaan ei pakota pakkokasteesta puhuvaa kastamaan lastansa.Noloa edes ehdot4001005Kasteen merkityksestä ihmiselle
Jeesuksen hyvä ystävä Nikodemus meni heti Jeesuksen kasteen jälkeen kysymään häneltä kasteen merkityksestä ihmiselle. J4121003Ethän leiki kanssani J- mies
Jos oletkin joku pelimies, jolla monia vaihtoehtoja, katkon kylmästi yhteyden. En jaksa sellaisia miehiä.100953Molemmat päät
aivan tulessa😫 Miksi pitää ihmisen tällaisesta kärsiä??? Jos koko ajan pnettaa, niin miksi sitä seksiä ei voi sitten s118894Liikenne onnettomuus
Luin juuri Ampparista Konneveden kauheasta onnettomuudesta jossa menehtyi 60-luvulla syntynyt mies. Onko kellään tarkemp6820