onko pedofiili laku mikko laaksonen hengissä vielä.sano olevansa opettaja pikkupojille,sit jako tikkarit ja lopusta ei voi kirjottaa.
laku mikko
laaksos
111311
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
En tiedä, mutta onko sulla todistusaineistoa moisesta vai puhutko vaan paskaa?
Muistan äijän kyllä eikä mitään pedojuttuja ollut esillä silloin muinoin. Muuten kyllä oli aika tylsän ja tylyn oloinen ukkeli.
Ostapa pussi lakritsia. Syö sitä ja samalla kun mussutat, mieti, onko ihan oikein mainita tällä palstalla nimiä, kun itse huutelee nimimerkin takaa! En tunne Laku Mikkoa enkä Marmeladi Maijaa.
Jos asia vaivaa, tutki oikeuden päätöksiä. Niin ne muutkin tekee, jolla ei ole omaa elämää.
onko sun isä.myytkö sitä lakritsia koulun pihalla.
Paljon kirjoitusvirheitä tuossa vuodatuksessa, Verbit ja Adjektiivit ja lauseiden jäsentely.
Tuliko asia kuitenkin ymmärretyksi? Ja adjektiivi kirjoitetaan pienellä alkukirjaimella, jos se ei aloita lausetta.
Toivottavasti nimimerkki äidinkielenope ei ole opetustyössä. Tällä palstalla ei luulisi akateemisten notkuvan, pitkät lomatkin on vasta edessä. Ellei sitten ole eläkepapparainen, jolla aikaa riittää. Syö sinäkin ope lakua.
Joku laku mikko tarjoili pitkää ja mustaa puistossa.
Ei, kyllä se oli yön Timo. Ei rahavaalla ole mustaa eikä varsinkaan pitkää. 13 cm korkeintaan ja usein ei sitäkään.
Kävit sitten yöllä 2:34 tarkastamassa? Vai kotona vaan mittailit?
Kyllä kävin kysymässä yöllä papereita yön Timpalta ja selvis että nimi on Said ja kotoisin Afrikasta Keniasta ja viivotin ei riittänyt kun siinä asteikko loppui 25 cm kohdalla. Jäi nuppi vielä yli.
Kerroin nyt tämän kun sua nää meisselit niin kovasti kiinnostaa.
Sinuahan ne kiinnostaa, itsehän kirjoitit, kuka siellä puistossa luuraa ihan väritiedoin. Ja rahvaan mitatkin ilmoitit.
Olen kyllä sitä mieltä, jos olet nimen ja kotimaankin kysynyt ja viivottimen kanssa kuljeskellut yöllä niin taitaa ne ulkoiset puitteet olla sinun heiniäsi.
Kivat sulle!