Minut raiskattiin

Mauri.tius

Olen menevä poikamies joka käy säännöllisesti ulkona. Olen tällainen isokokoinen sylinalle/nallekarhu ja mä en ole pelännyt liikkua ulkona - myöskään öisin. Seksuaalinen suuntautumiseni ei kuulu kenellekään enkä ala sitä tässä avaamaan sen enempää. Kerrottakoon kuitenkin että tapaan käydä sateenkaarilipulla varustetuissa kapakoissa, joissa miehetkin suutelevat kiihkeästi keskenään ja syleilevät toisiaan hellästi keskiyön pimeinä tunteina. Minulle kävi kuitenkin hiljattain tällainen iso vastoinkäyminen. Olin kaatokännissä poistumassa ravintolasta, juuri kääntynyt kotia kohti pimeällä kulmalla, kun joku tempaisi minua vasemmasta käsivarrestani sekä hyökkäsi takaapäin, iskien minua takaraivoon. Tuuperruin kaiketi maahan ja tässä vaiheessa olin täysin puolustuskyvytön. Minä havaitsin isokokoisen, suomea murtaen puhuvan miehen pitelevän minua käsistä samalla kun toinen, pyylevähkö pälvikaljuinen karju piti kiinni jaloistani. Yritin huutaa apua mutta he tukkivat suuni. Sitten he käänsivät minut ympäri ja laskivat housujani. Tätä seurasi tuntikausia kestänyt piina, joka syöpyi mieleeni ikiajoiksi. Minua nöyryytettiin sellaisella tavalla, etten voi tätä sanoin kuvailla. Takalistooni tungettiin myös kivikova esine ja se jätettiin sinne siten etten itse saanut sitä omin voimin pois. Minun täytyi soittaa hyvä ystäväni muskelisulopoika, joka on erikoistunut tällaisiin asioihin, apuun. Sillä oli kuitenkin hintansa. On olemassa sanonta, että ei ole olemassa ilmaista ateriaa. No, se pätee tässäkin. Olen joutunut täysin tämän isokokoisen kauhistuksen arnoille eikä loppua näy. Hän haluaa jatkuvalla syötöllä limoa ja lupsutella enkä saa hetken rauhaa. Hän alkoi käytännössä parittamaan minua ja kierrättämään perverssiltä toiselle enkä pääse irroittautumaan otteesta. Mitä tehdä?

6

1396

    Vastaukset 6

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Nlfnb

      No terve...

    • Ota yhteyttä poliisiin. Tai sitten https://tukinainen.fi/
      Kiinnostuin asiasta koska minulla on omasta halusta samanlainen kokemus. Mutta vain siksi että minä itse nautin siitä. Se että joku toinen nauttii ei tee kokemuksestasi hyvää tai laillista.
      Ota yhteyttä Tukinaiseen, keskustelu auttaa aina.

    • Irstaat.homopervot.hyi

      Sairaat homot ovat kaapanneet tämänkin palstan hekumoidakseen keksityillä homofantasioillaan. Sairasta sakkia.

    • Sinun ei auta muuta kuin niellä ja ottaa vastaan mitä annetaan.

    • Hei,
      Hyvä, että olet lähtenyt kysymään neuvoa tilanteeseesi. Meillä jokaisella on oikeus fyysiseen turvallisuuteen ja seksuaaliseen loukkaamattomuuteen. Kertomasi tilanne kuulostaa vakavalle, josta olisi hyvä olla yhteydessä poliisiin. On tärkeää, että et jää asian kanssa yksin.

      Voit tulla juttelemaan asiasta myös Rikosuhripäivystyksen chattiin. RIKUchat on auki arkisin klo 9-15 ja maanantai-iltaisin klo 17-19.

      Ystävällisesti Rikosuhripäivystys

    • AloitusOnTrollaus

      Aloitus vaikuttaa aluksi uskottavalta tarinalta, mutta loppua kohden kehittyy tarinaksi, jonka voi päätellä ainoastaan trollaukseksi.

      Raiskauksen olemus on, että se on uhrille tahdonvastainen teko, joten raiskauksella ei voi hekumoida. Kukaan ei voi haluta tulla raiskatuksi. Jos joku haluaa ja pitää tällaisesta toiminnasta, kyseessä ei ole raiskaus vaan jokin seksileikki. Tällaista henkilöä ei voi raiskata, joten myös tarinan itse "raiskaajakin" on epäaito.

      Voi aloittaja, mitä vaille jäätkään!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Törkeä petosepäily Suomussalmella

      Uutisoi maikkari. Uhrin nimiin on nostettu pankkilainaa, hänet on saatu sijoittamaan hevosiin ja ostamaan autoja. Ei ta
      Suomussalmi
      33
      1552
    2. Vieläkö se tarjous

      On voimassa?
      Ikävä
      73
      954
    3. Kysymys miehille ...

      Kertokaapas miehet, että miksi monille miehille on niin hirveän tärkeää määritellä mitä mies saa tehdä ja mitä ei ja mil
      Sinkut
      290
      839
    4. Ttp:llä kuontalot ojennukseen

      Ttp n yrittäjä ilmoitti facessa, että ttp: n tiloihin tulee lokakuun eka vkl parturi. Se tulee parturoimaan vähävaraiste
      Haapavesi
      74
      754
    5. Poliisi etälamautti, sitten pahoinpiteli

      Vaikeasti kehitysvammaisen niin vakavasti että kuoli pian sairaalassa. Ei osannut kehitysvammainen heti noudattaa polii
      Maailman menoa
      259
      715
    6. Hyvää yötä.....M

      Miten me edettäs...............
      Ikävä
      69
      684
    7. Itsensäpaljastelija

      Mikä juttu tämä nyt on. Ulkomaalainen ahdistelee naisia simpsiöllä Ei pysty lukea Lapuansanomista juttua loppuun asti. O
      Lapua
      43
      680
    8. Oot kaunis ja fiksu

      Ja pidän susta kovasti. Tiiäppä se.
      Ikävä
      33
      593
    9. Mikä sua vaivaa

      @?
      Ikävä
      74
      587
    10. Mies, olen pahoillani kun olen kuvitellut

      Että pitäisit minusta. En sitä mistään tähdistä kuitenkaan lukenut, mulle vaan tuli jostain semmoinen tunne, kun itse ty
      Ikävä
      52
      576
    Aihe