Minut raiskattiin

Mauri.tius

Olen menevä poikamies joka käy säännöllisesti ulkona. Olen tällainen isokokoinen sylinalle/nallekarhu ja mä en ole pelännyt liikkua ulkona - myöskään öisin. Seksuaalinen suuntautumiseni ei kuulu kenellekään enkä ala sitä tässä avaamaan sen enempää. Kerrottakoon kuitenkin että tapaan käydä sateenkaarilipulla varustetuissa kapakoissa, joissa miehetkin suutelevat kiihkeästi keskenään ja syleilevät toisiaan hellästi keskiyön pimeinä tunteina. Minulle kävi kuitenkin hiljattain tällainen iso vastoinkäyminen. Olin kaatokännissä poistumassa ravintolasta, juuri kääntynyt kotia kohti pimeällä kulmalla, kun joku tempaisi minua vasemmasta käsivarrestani sekä hyökkäsi takaapäin, iskien minua takaraivoon. Tuuperruin kaiketi maahan ja tässä vaiheessa olin täysin puolustuskyvytön. Minä havaitsin isokokoisen, suomea murtaen puhuvan miehen pitelevän minua käsistä samalla kun toinen, pyylevähkö pälvikaljuinen karju piti kiinni jaloistani. Yritin huutaa apua mutta he tukkivat suuni. Sitten he käänsivät minut ympäri ja laskivat housujani. Tätä seurasi tuntikausia kestänyt piina, joka syöpyi mieleeni ikiajoiksi. Minua nöyryytettiin sellaisella tavalla, etten voi tätä sanoin kuvailla. Takalistooni tungettiin myös kivikova esine ja se jätettiin sinne siten etten itse saanut sitä omin voimin pois. Minun täytyi soittaa hyvä ystäväni muskelisulopoika, joka on erikoistunut tällaisiin asioihin, apuun. Sillä oli kuitenkin hintansa. On olemassa sanonta, että ei ole olemassa ilmaista ateriaa. No, se pätee tässäkin. Olen joutunut täysin tämän isokokoisen kauhistuksen arnoille eikä loppua näy. Hän haluaa jatkuvalla syötöllä limoa ja lupsutella enkä saa hetken rauhaa. Hän alkoi käytännössä parittamaan minua ja kierrättämään perverssiltä toiselle enkä pääse irroittautumaan otteesta. Mitä tehdä?

6

1335

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Nlfnb

      No terve...

    • Ota yhteyttä poliisiin. Tai sitten https://tukinainen.fi/
      Kiinnostuin asiasta koska minulla on omasta halusta samanlainen kokemus. Mutta vain siksi että minä itse nautin siitä. Se että joku toinen nauttii ei tee kokemuksestasi hyvää tai laillista.
      Ota yhteyttä Tukinaiseen, keskustelu auttaa aina.

    • Irstaat.homopervot.hyi

      Sairaat homot ovat kaapanneet tämänkin palstan hekumoidakseen keksityillä homofantasioillaan. Sairasta sakkia.

    • Sinun ei auta muuta kuin niellä ja ottaa vastaan mitä annetaan.

    • Hei,
      Hyvä, että olet lähtenyt kysymään neuvoa tilanteeseesi. Meillä jokaisella on oikeus fyysiseen turvallisuuteen ja seksuaaliseen loukkaamattomuuteen. Kertomasi tilanne kuulostaa vakavalle, josta olisi hyvä olla yhteydessä poliisiin. On tärkeää, että et jää asian kanssa yksin.

      Voit tulla juttelemaan asiasta myös Rikosuhripäivystyksen chattiin. RIKUchat on auki arkisin klo 9-15 ja maanantai-iltaisin klo 17-19.

      Ystävällisesti Rikosuhripäivystys

    • AloitusOnTrollaus

      Aloitus vaikuttaa aluksi uskottavalta tarinalta, mutta loppua kohden kehittyy tarinaksi, jonka voi päätellä ainoastaan trollaukseksi.

      Raiskauksen olemus on, että se on uhrille tahdonvastainen teko, joten raiskauksella ei voi hekumoida. Kukaan ei voi haluta tulla raiskatuksi. Jos joku haluaa ja pitää tällaisesta toiminnasta, kyseessä ei ole raiskaus vaan jokin seksileikki. Tällaista henkilöä ei voi raiskata, joten myös tarinan itse "raiskaajakin" on epäaito.

      Voi aloittaja, mitä vaille jäätkään!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!

      "Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti
      Maailman menoa
      247
      45349
    2. Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.

      KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!
      Maailman menoa
      30
      11233
    3. Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %

      Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy
      Maailman menoa
      207
      10873
    4. Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta

      Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump
      Maailman menoa
      36
      9711
    5. Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.

      IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla
      Maailman menoa
      85
      8528
    6. Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija

      https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua
      Maailman menoa
      223
      6511
    7. Pirjo sanoi Esalle

      Painu sinä Esa hevonvittuun... johon Esa? Laittakaapa ehdotuksia. # ==================== # APUFUNKTIO: satunnainen kok
      Maailman menoa
      0
      3210
    8. Jos mä joisin

      Itteni känniin nyt, voi olla että mä tunnustaisin sulle kuinka ihastunut oon ollu suhun viimeiset 2 vuotta. Eikä mua pys
      Ikävä
      28
      2222
    9. Tänään torille

      Tänään kuulema torilla tapahtuu klo.20. Tulkaaha paikalle kattoon.
      Hyrynsalmi
      37
      1619
    10. Koulu-uhkaus.

      Meinaatteko päästää lapsenne kouluun, niin kauan kun tämä uhkaaja siellä myös on? Tekijä on kaikilla tiedossa.
      Hyrynsalmi
      26
      1510
    Aihe