Sorry jos olin

Susta jotenkin liian hätäinen tunnustuksieni kanssa 🤔🤭Mut minkäs tälle voi, olin vaan rehellinen 💚😊
7486
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Ja ethän sä mulle mitään tunnustanutkaan koskaan, muille vain.
Joten se siitä.

Äänestä

Rehellisyytesi meni edes oikeaan osoitteeseen, ellei, niin ei ollut kyse rehellisyydestä vaan pelaamisesta.

Äänestä

Hätäisyys ei lupaa hyvää eräällä toisellakaan elämän osa-alueella.

Äänestä

on mullaki sua, tai häntä kohtaan tunteita. En kait muuten toivoisi, että joskus voitais tapaa ihan kahdestaan.

Äänestä

Että joku on hättäinen kun papin kyrpä.

Äänestä

Tunnustitko suoraan vai vihjailitko?

Äänestä
  • aikaan suoraan ikävästi ainakin kerroin

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Eiolekiirusmihkää kirjoitti:

Susta jotenkin liian hätäinen tunnustuksieni kanssa 🤔🤭Mut minkäs tälle voi, olin vaan rehellinen 💚😊

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu