Seat Leon 2003 tehot hukassa.

Eli 2003 vuoden Seat Leon 1.9tdi:stä hävisi tehot ajossa. Kiihtyi sen jälkeen tosi laiskasti. Tehot oli noin 30km ajan pois, jonka jälkeen yhtäkkiä tuli vähäksiaikaa takaisin ja taas lähti pois. Missä voisi olla vika?
1227
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Voisko olla ilmamassamittari likainen? HDi:ssa puhdistus auttanut.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Paasaaja22 kirjoitti:

Eli 2003 vuoden Seat Leon 1.9tdi:stä hävisi tehot ajossa. Kiihtyi sen jälkeen tosi laiskasti. Tehot oli noin 30km ajan pois, jonka jälkeen yhtäkkiä tuli vähäksiaikaa takaisin ja taas lähti pois. Missä voisi olla vika?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu