Nainen mitä sä

Olet miettinyt?
8318
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

vaan lähinnä haaveillut. Saahan elämässä haaveilla.

Äänestä

Mitä sä oot jättäny kertomatta?

Äänestä
  • Aloittaja

    Niin kasvotusten ..

    Äänestä

Miksi trollaat ja kaipaat välillä Johannaa välillä Suvia, välillä Minnaa, Lottaa


Oletko narsisti ja pelimies

Äänestä
  • Aloittaja

    Se on kyllä Hanna!
    Jota ...

    Äänestä

Tiivistän ajatukseni kahteen sanaan: voi perkele :D

Äänestä

Miettii mitä toinen miettii, selkeitä ihastuksen merkkejä, jos pitää miettiä mitähän toinen nyt miettii?

Äänestä

Aletaanpa sitten miettimään... valitaan vaikka Ranskan pääministeri ja alamme miettimään, mitä hän mahtaa miettiä tällä hetkellä?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


toaki kirjoitti:

Olet miettinyt?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu