.................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................... JA mä oikeasti heivaan kaiken roskiin mitä meiudän välillä oli..
Ootko mies vielä tutustunut tähän ajatukseeni
titityytyityiti
7282
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
seuraava sisään kyllä näitä prinsessoja riittää.
Seuraava oli sisällä jo aikaa sitten ja edellisen perusteella ei kannata tehdä mitään seuraavaa liikettään, sillä muutoin voi päätyä kukka-allergiansa kanssa välttelemään seuraavalla kerralla jotain, joka olisikin ollut oikea ratkaisu. Saattaa nimittäin edellisen perusteella päätyä yltäpäältä koiranpaskaan kun ohi ajava auto vetää kurat lokaristaan ihmisen päälle samalla tiellä jossa seuraava prinsessa käppäilee vastaan ja kroononunperijä. Jos olis vaan kukka-allergiastaan huolimatta mennyt sinne toiseen suuntaan, niin koko koiranpaska- ja prinsessakroono olis jääny näkemättä, varsinkin lopullisesti sillä olishan saatana kukka-allergia niitannu hengen pois tältäkin tietyltä käppäilijältä. Siellä olis sitte seuraava prinsessa ollut yltäpäältä koiranpaskassa ja lokarin eteen päin viejä tyytyväisin suin. Sama se minkä prinsessan päällä ne paskat on, niitähän on niin monta, suorastaan ääretön määrä.
En kaipaa vierelleni prinsessaa sillä ongelmia niistä saa..entäs itse oletko nainen tutustunut tähän?
No en kyllä ole tutustunut. Enkä ole miehesi. Katkeruutesi ei alota yhtään mitään hähhä hää kjiähkjiäh
KÄKÄ.
Minä olen täällä.
Mutta jos ne prinsessat tekevät hauskoja meikkejä naamalle vaikka nukkuessasikin.... aamulla kun katsot peiliin: OHOJ... prinsessa on värittänyt naamani kummaliseksi jälleen, sitten olisi pestävä meikit ja värit pois naamalta aina aamuisin.
Olisi jännä kun jos olisi niin kiireinen aamu että peiliinkään ehtisi vilkaista niin jonkun tytön tekemät meikit, pelle-meikit tai mitkä tahansa naamalla ilmestyisi töihin :D
Heivasin koko jutun roskiin jo.