Postiluukkufarssiako Aarnion mosaiikkihötössä?

Eikös Malmin nainen kertonut KRP:n tutkijoiden tunkeneen hänelle rahaa postiluukustakin, vaikka hän ei sitä halunnut?

Eikös SIevälä saanut jonkun epämääräisen ohjeen myös postiluukusta hankkia ja viedä joku auto jonnekin?
187
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ja skootteri piti Malmin naisen saada vaikka hänellä ei ollut mitään käyttöä sille.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


KiinnostaaTietää kirjoitti:

Eikös Malmin nainen kertonut KRP:n tutkijoiden tunkeneen hänelle rahaa postiluukustakin, vaikka hän ei sitä halunnut?

Eikös SIevälä saanut jonkun epämääräisen ohjeen myös postiluukusta hankkia ja viedä joku auto jonnekin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu