Varkauden kieroin isännöitsijä

Onko kokemuksia kun pitäis saada vastuut käännettyä muiden maksettavaksi oisko isarvosta apua?
5714
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kannattaa kääntyä sen harmaapäisen pikku ukon puoleen.

Äänestä
  • MATTI MARILA KULLLLI. SIINÄ TEILLE .

    Äänestä

Taas pötkpölvästi kirjotus ilman välimerlit ja muut mutta ei siitä kärjöjillä ilveillään niin valtion piikkiin tyhjät taskut vain reikä

Äänestä

Tuossa näkyy,miten pää jo pehmennyt oliolla. No eipä siinä. Toivottavasti ajoissa pistävät hoitoon...

Äänestä
  • no. joo, hoitoon ei piäse, kun tekemälä jutskia. tuunko käymää

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Työkki kirjoitti:

Onko kokemuksia kun pitäis saada vastuut käännettyä muiden maksettavaksi oisko isarvosta apua?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu