masennusss

Sua ei enään kiinnosta ja pidät mua ihan pimeenä :(
4282
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ole kiinni, vaan taloudellisista seikoista. En halua elää kenenkään toisen rahoilla ja kantaa siitä syyllisyyttä.

Äänestä

Et sinä ole mua koskaan kiinnostanut, olen rakastunut toiseen mieheen.

Äänestä

Kukas sinut nyt pimeenä pitää? Ei kai kukaan ja älä stressaa ✌

Äänestä

Masennus on ikävä sairaus jonka parantaa ulkoilu.

Minua kyllä kerrassaan huvittaakin kun olen kertonut jotain ihmeellisiä koodausjuttuja kirjaimista ja jne... A=Aapeli, eli alkukirjain käsitteenä, voi olla myösin A1 Abrams tankki sellainen käsite.... :D

Kohta ohjelmoijatytöt ovat kaikki jossain NSA:lla töissä :D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


voekökkö kirjoitti:

Sua ei enään kiinnosta ja pidät mua ihan pimeenä :(

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu