Meinasitkos sitte

että jätetään kesäksi tää asia hautumaan, vaiko mitä? :/
14615
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Pussaanko poskelle vai suoraan suulle? Sun pitää olla vastaanottavaisempi.

Äänestä

tää mestariteos on kohta valmis ottaan uunista! Chill out!

Äänestä
  • suoraan pillun huulille muutama suukko.

    Äänestä

  • Kovat on ainakin puhheet :D

    Äänestä

haudutella. Voit toki ottaa yhteyttä aikasemminki, mutta ota sitte viimeistään elokuussa. Siis, jos sulla vielä sillon on tunteita, tai kiinnostusta.

Äänestä
  • Eiköhän se ole sun osa nyt sitä yhteyttä ottaa jos joskus ikävä sattuu yllättää, kun mä olen sen jo tehenny!!

    Äänestä

  • minuun ei ainakaan kukaan ole mitään yhteyttä ottanut, eikä tietääkseni kenenkään pitäisi minua kaivata. Olen Koo. Eli ei siis tullut oikeaan osoitteeseen tuo kaipauksesi.

    Äänestä

Älä huoli kakkonen ehkä se rohkaistuu eron pyytämään vuoksesi. Jätetään vaan hautumaan kuten itse sen halusit.

Äänestä

Ensi jouluna sitten

Äänestä

Rakas oot mulle, jos niin haluat, sanasi on lakini. Haluaisin aiemminkin, mut sinusta kiinni. Haluan sinut, kun koet, että aika on oikea.

Äänestä

Mä haluaisin olla kanssasi juuri nyt. Tutustua lisää, olla lähellä. Eiliset kohtaamiset vaan antoivat tunteilleni varmistusta. En kuitenkaan tiedä mitä ajattelet? Yhteys on irl. Kuitenkin minä joudun olemaan aktiivisempi... Miksi et laita spontaanisti viestiä ja kysy tavataanko? Tiedät tilanteeni ja sinulle on järjestän aikaa jos haluat. Kerro jos haluat!

Äänestä

Kun tapahtui, et osoittanut kiinnostusta tilanteen käsittelyyn, toisin kuin mä. Jouduin sen tekemään yksin. Eipä tunnu että olis enää mitään haudutettavaa. Mennyttä mitä mennyttä... Sen vaikutelman sustakin saa. Jos oot eri mieltä ja haluat vielä yhteyden, kannattaa toimia nopeasti.

Äänestä
  • Ei vaan tää jää nyt tähän. Se olisi ollut edessä muutenkin.

    Äänestä

  • Meidän juttumme oli irl, ei palstailua.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


niinköajattelit kirjoitti:

että jätetään kesäksi tää asia hautumaan, vaiko mitä? :/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu