la 19.2 n. klo 19 Iltakoululla tai mikä liekään ja sinne ken tahtoo tulla, nyt ei enää aleta muuttelemaan murut! ;) Jos on täyttä, niin sit vaihdetaan paikkaa, joten nyt saa laittaa vastalauseita, mutta niitä ei noteerata. =P
Menee muuten liian sekavaksi, kun kaikki sinne Iltakoululle muutenkin oli tulossa, joten ei nyt aleta muuttamaan jookos? =)
(Mun hyvä sanoa kun en edes tiedä tulenko, mutta mitä väliä. ;) )
22+ huoneen miitti...
sheeta
1
695
Vastaukset
Smirffi pistikin paremmaksi joten unohtakaa toi mun viesti! ;)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 703139
- 612487
Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.562126Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?
Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1942035- 551952
- 421584
- 401550
Mä en jaksa suojella sua enää
Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t141253EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!
"Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p1391158- 61083