Karate-Mauri

Joko Karate-Mauri on nähty ilman paitaa? Nythän alkaa aurinko jo mukavasti paistaa
4524
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

On nähty rullaluistimilla.Karate-Maurilla rusketus josta moni voi vain uneksia.

Äänestä
  • Ei oo Maurin rusketus enää luomua. Eikä oo Konkkapojatkaan enää itsenäinen.

    Äänestä

Oikeassa olet, eli niin kauan kuin Mauri ruskettuu, on kevään tulokin vielä varmaa.
Näistä nykyisistä säistä kun ei tiedä mihin suuntaan ne milloinkin muuttuu, mutta Mauri ei petä ikinä rusketuksesta kyseen ollen. Kunnon mies.

Äänestä
  • Ulkomailta haetaan vauhti että se siitä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pronssisoturi kirjoitti:

Joko Karate-Mauri on nähty ilman paitaa? Nythän alkaa aurinko jo mukavasti paistaa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu