Ennen olin suht. normaali.
Teidän takiahan minä sekosin
h-miehenjakumppanien
7355
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Ehkäpä sinutkin kaivattiin liikaa. Luovutin itse nyt. Istun ja veteen tupakka ja lähden huomenna pois. Erakoidun lopullisesti.
En enää tee mitään jatkossa.
Olisin halunnut selvittää totuuden ja tehdä töitä.
Ei niin ei. Evätty. Estetty. En tee enää mitään ennen ku tää loppuu. Yks asia on mitä teen kunhan pääsen lasitaloon mutta sitä en kerro.
Kyllä se on sun peräreikäsi, sieltä se lipesi. Jäi moni poika käeksi. Seuraavaksi sää.
Kansalla on tapana kuolla, kuin persettäs nuolla. Tuumi kissi joka vartioidusti peräänsä nuoli.
Hyvä teidän anonyymi muurin takaa alhaista kivettää lyötyä kun ei itseen osu.
Kultamuna bisnes €€€€€€
Ei siinä mikään laki tai ihmisarvo tai inhimillisyys paina. Painakaa te vaan pää untuvasänkyy ja vedelkää LUXUS aamiaiset te paremmat ihmiset. Paljonko teettä hyväntekeväisyyttä vaikka tilit tuhansia täynnä? Itellä ei ole ollut edes 500e käyttörahaa. Aina velka, ahdinko ja vastuut vie ja en saa edes ehjää ruokaa vaikka teen yli 200 h palkkatöitä kk niin en saa syödä alle 1e puuropakettia rauhassa. Sekin pilataan. Ylentäkää, ois kuvottava nähdä pilkkaajien elävän yhden päivän aivovamman kanssa ja varmaan huutasitta kipua tuskaa niin että ääni menisi.
Ei se kyttääminen mittää normaalii ookkaan tai palstalla laueta ja herjata jotain bottia