Pöllerömiesten vaatteet mistä ?

Pölleröosaston miehet ostaa vaatteensa Hämeenlinnassa mistä vai ei mistään ?
Kiitos.
62116
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Alastonna kulkevat he.

Äänestä

"Pölleryys" on kovin suhteellista. Itse painan 94Kg ja olen itseni sekä lääkärin mielestä pöllerö.

Vaatteet on toistaiseksi löytynyt hyvin

Äänestä
  • Lääkäris on ämmy.

    Äänestä

Valiomiehestä, voitehtaan piilomainos nimessäkin!

Äänestä

Kannattas varmaan vähentää rasvaa ja sokeria. Lisätä hyötyliikuntaa. Hämeenlinnassa on liian vähän sporttisia miehiä.

Äänestä
  • Ai sulle😂?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Waaqa kirjoitti:

Pölleröosaston miehet ostaa vaatteensa Hämeenlinnassa mistä vai ei mistään ?
Kiitos.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu