Uusi veistos Turkuun

Bouananesta tulee veistos kauppatorille, merkkipaalu uuden ihanan kulttuurin saapumisesta junttilaamme väriä antamaan.
6277
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Kuinka monta viikkoa te kiimaiset rasistit jaksatte hekumoida tätä yksittäistä tragediaa

Äänestä
  • Miksette suvakit ole paimentamassa näitä kun olette niitä tänne halunneet???

    Äänestä

Oliko terroristin uhreja vain yksi? Muslimit ovat tappaneet, raiskanneet,ryöstäneet ja pahoinpidelleet suomalaisia huomattavasti useammin kuin kerran, mutta islamitrollit katsovat ko. uhrien olevan vain hyväksytty hinta.
Olen mieluummin rasisti kuin suomalaisia halveksiva islamitrolli.

Äänestä

Aivan järkyttävä asia tuo terrori-isku Turussa ja nyt se palautuu niin selvästi jälleen muistista,.....todella järkyttävää. Kuka olisi milloinkaan uskonut tällaista tapahtuvan

Äänestä

Raakaa huumoria sulla!!!!!
No ei varmasi tule!!!!!!!
Viitsit edes pilailla tuollaisella asialla.

Äänestä

Pääministeri J Sipilä on jossakin kommentoinut, et kaikki tänne tulleet olisi voinut palauttaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


banane kirjoitti:

Bouananesta tulee veistos kauppatorille, merkkipaalu uuden ihanan kulttuurin saapumisesta junttilaamme väriä antamaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu