neuvokaa vielä joku cod:stä

mitenkä se menee että mä en voi pelata multiplayerinä netissä cod:tä koska cd-key on jollaki muulla käytössä vai??sanoo koko ajan ko yritän että awaiting cd key authorization.onko mitään mahiksia päässä räiskintään mukaan muuten ko ostamalla peli itelle.
1133
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

mee crackatylle servulle tai tee oma servu jos kerta oot sen cd keyn hakenu netistä mut jos ei toimi nii käy uus cd key netistä... saattaa olla et ei toimi tai toimii :P

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jallucola< kirjoitti:

mitenkä se menee että mä en voi pelata multiplayerinä netissä cod:tä koska cd-key on jollaki muulla käytössä vai??sanoo koko ajan ko yritän että awaiting cd key authorization.onko mitään mahiksia päässä räiskintään mukaan muuten ko ostamalla peli itelle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu