onko hyvä jos on syvä?

Riittääkö 28 cm syvä pimppaloora? Mittasin just ja melkein 30 cm uppos dildsukka ineen.
16356
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 16

Vanhimmat

Ei miehilä oo pimpsukkaa.

Äänestä
  • Hyvä sä tiedät, olet ollut biologian tunnilla. Nyt kysyttiinkin naispimpasta ei b-rapun miespimpasta.

    Äänestä

  • Se on hyvä, jos haluaa toimia huumemuulina tai salakuljettaa vaikka kääpiön maahan. Mut tiukka pitää olla, ettei karkaa kallis lasti.

    Äänestä

  • Pornosilmä kirjoitti:

    Se on hyvä, jos haluaa toimia huumemuulina tai salakuljettaa vaikka kääpiön maahan. Mut tiukka pitää olla, ettei karkaa kallis lasti.

    En kyllä tiedä miten tiukkuus mitataan. Paha sanoo sentteinä, kun se kuitenkin venyy.

    Äänestä

  • Pyydät jotakuta laittamaan kämmenet vastakkain ja sitten molemmat kädet sinne sisään. Jos pystyy taputtamaan käsillä siellä sisällä, niin sitten on löysä. Muuten tulkitaan tiukaksi.

    Äänestä

  • Pornosilmä kirjoitti:

    Pyydät jotakuta laittamaan kämmenet vastakkain ja sitten molemmat kädet sinne sisään. Jos pystyy taputtamaan käsillä siellä sisällä, niin sitten on löysä. Muuten tulkitaan tiukaksi.

    Jaaa! Mistäköhän mä tuollaisen ihmisen hankkisin tuohon hommaan?

    Äänestä

  • Eikös ihmiskauppa ole kasvava ala? Jostain semmoisesta kysyisin.

    Äänestä

Syvyydestä väliä kunhan on liukas :-*

Äänestä
  • Mitenkäs se sitten mitataan?

    Äänestä

  • Pitää verrata banaaninkuoreen. Kumpaan liukastuu helpomin.

    Äänestä

  • Pornosilmä kirjoitti:

    Pitää verrata banaaninkuoreen. Kumpaan liukastuu helpomin.

    Voisitko sä tulla testaamaan tuota?

    Äänestä

  • PlumpsistaPlumps kirjoitti:

    Voisitko sä tulla testaamaan tuota?

    Juu. Tottakai. Kupapa sitä hyvästä banaanista kieltäytyisi ;D Oikeesti; tulisin kuin postimies, kahdesti.

    Äänestä

Voin antaaa nyrkkiä.

Äänestä

No sulla on ihan normaalinpituinen emätin-tin.
Mitään isoa sinne ei kyllä todellakaan sovi.

Äänestä

Syvä on hyvä. Pääsee painamaan koko varrella kunnolla. Seinämät ja niiden käyttö ratkaisee loput.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Plumpsistaplumps kirjoitti:

Riittääkö 28 cm syvä pimppaloora? Mittasin just ja melkein 30 cm uppos dildsukka ineen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu