Rasvoittuvatko

´siis rasvoittuvatko teiltä joltain hiukset jo heti raskauden alku metreillä?
2270
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Minulla ainakin rasvoittuvat..on pakko pestä joka ilta jottei näyttäisi paskaiselta töissä. Vaikka muuten onkin puhdas olo niin hiuksien takia on käytävä joka ilta.. Rassavaa hommaa... Aikaisemmin pesin joka toinen päivä,nyt ei puhettakaan.

Äänestä

Mulla kanssa! Ja sama jatkui vielä imetyksenkin aikana. Muutenkin tuntui hiukset tuntuivat huonokuntoisilta. Nyt tukka taas normaali, kun raskaus ja imetys ohi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hiukset? kirjoitti:

´siis rasvoittuvatko teiltä joltain hiukset jo heti raskauden alku metreillä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu