Muistan.................

Muistan monesti, . ......... Ystävyys , onko sitä??? Haluaisin jutella ystävänä. Niinkuin sanoit ystäviä tarvitaan. On asioita joista haluaisin puhua luottamuksella. Vähän on niitä joihin tällä hetkellä luotan.. Sulle viestin laitoin , mutta et vastannut.
2163
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ai mullekko laitoit milloin?

Äänestä

Jos olet ykkösblondi niin ei haittaa. Laita vaan viestisi minulle nyt heti.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


MinultaSinulles kirjoitti:

Muistan monesti, . ......... Ystävyys , onko sitä??? Haluaisin jutella ystävänä. Niinkuin sanoit ystäviä tarvitaan. On asioita joista haluaisin puhua luottamuksella. Vähän on niitä joihin tällä hetkellä luotan.. Sulle viestin laitoin , mutta et vastannut.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu