Oisi ollut naine.

Joskus hauska jutella 😊

Vai oisko oltu tuppisuita??🙄
61005
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Veikkaan ettei oltaisi oltu tuppisuita.

Äänestä

Välillä juteltu.. Ja varmaan jutellaan vielä lisää 😉

Äänestä

Sanottomaksi toisinaan teet :DD

Äänestä

Missä päin Suomea vaikutat?

Äänestä

kellekkään. Itsekseni vain jupisen. Kukaan ei minulle halua puhua.

Äänestä

Eihän se myöhäistä vieläkään ole, ainakaan minun mielestäni..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Niitä.näitä kirjoitti:

Joskus hauska jutella 😊

Vai oisko oltu tuppisuita??🙄

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu