Olipa kerran tyttö

Joka päätti olla paha pimu
76321
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Sisällä ujo pikkutyttö..

Äänestä

Mä annan sulle piiskaa...

Terkuin tuhma tyttö

Äänestä

Olipa kerran estynyt sarjamurhaaja joka huvitteli kylvämällä pahaa oloaan mässäilemällä murhajutuilla ja siinä hän oli ylivertainen. Ihailu ja liikutus siitä että joku uskaltaa toteuttaa murhanhimoaan kuulsi hänen äänestään ja kaikki jotka kuuntelivat hänen maagista höpötystään tulivat välittömästi vihkiytyneeksi johonkin niin käsittämättömään että vielä sadan vuoden kuluttua tätä miestä muisteltiin suurena merkkihenkilönä hänen pimeyden voimiensa johdosta joka oli jotain kestävää ja kauaskantoista ja jolta ei säästynyt viattominkaan.

Äänestä
  • Taas näitä vitun Laura Palmer-fantasioita hoh hoijaa

    Äänestä

  • Sinähän tämän skenen tunnet, ku oot niin mahtava kaikessa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


TehEnd kirjoitti:

Joka päätti olla paha pimu

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu