Silmät niin mustat.
Jollet sitten ole muuten huumattu...
Mitenkäs todistat ettei se ollut muuta kuin sattumaa? Maailmassa varmaa on vain epävarmuus.
Jollet sitten ole muuten huumattu...
Mitenkäs todistat ettei se ollut muuta kuin sattumaa? Maailmassa varmaa on vain epävarmuus.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Kyllä mä pidänkin, mut en tiedä oletko justiinsa hän?
En vaan ole vielä päättänyt että keitettynä tai paistettuna?
Ettet nyt vaan kuvittelisi liikoja.
Sinä aloittajan kuvittelit?
Taisi olla vitsi, tai suomenkielen opettajan kommentti. Otsikossa lukee taijat...
Ettei täällä eräs tuon niminen kuvittelisi että kirjottelen tänne, satuin vaan selaileen näitä ja iski nimesi silmään, jos olet hän niin siitä huolimatta että suhun rakastuin jonka varmaan olet jo huomannut ajat sitten kunnioitan sua enkä roiku enkä tee sulle ongelmia, sattuuhan tämä mutta en halua sulle enempää turhaa haittaa niin en halua sanoa asiaa koska muutenkin olet sanonut että et ole kiinnostunut ja käytökselläsikin sen näyttänyt niin pitää mun kunnioittaa sua sen verran ja tiedät kyllä että muutenkin välitän ja pidän susta/teistä ja haluan parastanne ja että olette onnellisia, en ala mustasukkaseksi idiootiksi jos olet jo löytänyt hyvän miehen itsellesi vaan olen onnellinen sun puolesta, toivon kuitenkin että ei tiet vielä eroa jos hän olet ja että ymmärrät etten suunnitellut mitään rakastumista varsinkana että se elämäni rakastuminen tulis näin.
No elämä on ihmeellistä. Toki oisit saanu musta tosi hyvän miehen mutta tuntuu että sinulla on vieläkin hieman vääristynyt kuva musta, tiedät kyllä syyn miksi en voi tietynlailla olla luonasi siis olen oma itseni mutta esim jos vaikka haukkusit mut alimpaan helvettiin niin en voisi siinä tilanteessa sanoa mitään vittuilua takas se tietää jos on se joka ton kirjotti.
Saattaa se olla niin kuin kirjoitit tuosta hieman vääristyneestä kuvasta, mutta en voisi koskaan olla muuta kuin pelkkä ystävä sinulle.
Tokihan sellaset voisi myöntää jos on väärässä ja tarkoitin että huonolla tavalla väärä kuva.
Lähinnä etä esim mielestäsi tarvin tuuria naista saadakseni tai että pitää olla naisten humalassa, sellasen tyhmän kuvan saanu että aattelet et olen kokematon naisten kanssa sekä etten olisi itsevarmam eikä sillä loppupeleisäs ole väliä mitä musta ajattelet mutta tollanen ärsyttää koska olen aikuinen mies siinä missä muutkin myös henkisesti. Lisäksi no eräät ovat saattaneet puhua paskaa, toivottavasti olen väärässä siinä muttei olisi mikään uusi asia että noinkin kävisi.
Se johtui vain "kattovalaistuksesta":D, mut kyl mää pidän susta todella...
Kyllä pidän sinusta paljon. Lukiessa näen "kuvia" menneisyydestä.
Masennuslääkitys, mutta kyllä mä pidän susta silti, paljonkin.
Niin mikä vain sattumaa?
Pidän erittäin paljon jos olet JS...luulin ettei sinunlaisesi edes vilkaise tämän kokoista 😂. Mustat silmäni, yötä tummemmat jne. Jäin kiinni kauniisiin silmiisi hetkeksi. Toiv. Et huomannut.