Ei varmaan mun kannattas luvata

olla normaali, kun en mä näytä siihen kuitenkaan koskaan pystyvän ;)
8334
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Eiks tää mee vähä niinku vuorotellen. Huomenna on mun vuoro olla taas se epänormaali xD

Äänestä

Mikä on normaalia?

Äänestä
  • Siitä on varmaan jokaisella oma käsityksensä, mutta ymmärtäminen on avainsana.

    Äänestä

  • Onko s sun vittu jo avoinna niin sujahdamme

    Äänestä

Ei kumpikaan meistä pysty. ;) Sitä lupausta jo tossa vähän ihmettelinkin. <3

Äänestä
  • Niin, ei pysty ei ;)

    <3

    Äänestä

  • Lupausta yrittää tai yritystä luvata ;) <3

    Äänestä

ei ainakaan ole luvannut mitään. Ei yhtään mitään. Palstalta kyllä on vähän aikaa puuttunut sellainen hihitys. Joku selvästi koittaa olla hihittämättä, vaikka nauru pidentää ikää.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vikaanmenitaas kirjoitti:

olla normaali, kun en mä näytä siihen kuitenkaan koskaan pystyvän ;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu