Lieksan netissä roikkuvat nulikat

Käyvätkö koulussa? Eivätpä taida, vaan koulujakäymättömät lukutaitdottomat pöterökaverit heitä opettaa.
587
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Heistä kasvaa rasisteja aikuisena.

1Äänestä
  • Eli siis teitä sekopää suvakkeja?

    Äänestä

Ei käydä koulussa eikä töissä vaan netissä roikutaan

1Äänestä

Tarkoitatko noita ns. koululaisia jotka kulkiessaan juttelevat,,,v....u niinku vi..u niinku niinku, ja välillä räkivät!

1Äänestä

No se kuuluu siihen nuoruuteen...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nuoriso.taantuu kirjoitti:

Käyvätkö koulussa? Eivätpä taida, vaan koulujakäymättömät lukutaitdottomat pöterökaverit heitä opettaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu