Imatran eläinlääkärit?

PLE

Pieni koira on sairaana ja ollaan täällä reissussa. Kenelle eläinlääkärille kannattaa soittaa aamulla?

11

2412

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Kattivaara
    • Hyvälekuri

      Eija Szepaniak

    • hoitoon

      Hei. Katsoppa netistä Imatra /eläinlääkärit /päivystys. Eiköhän sieltä jokune löydy. Paranemista pienelle

    • eihyvääpäivää

      Kyllä sitä täältä kannattaa kysyä.Kas kun ei kysymys ole että puoliso tuossa makaa hengettömän oloisena mihin kannattaa soittaa?

    • aaapuva

      hyvääpäivää,, tietysti ambulanssi, siitä vaan. Tämä oli sille "hengettömälle" ukolle

    • kissankipu

      Olga Romanova Joutseno ! paras ja edullisin !

    • 87567678

      sarkanen.

    • Kghtd

      Älkää nyt ainakaan Romanovalle viekö! Ei yhtään hyvää kokemusta siitä lääkäristä

      • Anonyymi

        Hei. Tarvitsisin tietoa miksi? Täällä huono kokemus hänestä ja yritän selvittää onko muita vastaavia tilanteita muilla.


    • eimissäännimessä

      Sarkanen pariskunta yritti heti lopetuspiikkiä muinoin antaa kun ei ollut hänen/heidän tykkäämä rotu vaikka kyse antibiootti hoidosta vain ja koira eli 7 vuotta ilman mitään sairauksia ennekuin 14 vuoden elinikä tuli täyteen ja kuoli rauhallisesti omassa kodissa, en ikinä enää tuota pariskuntaa käytä, olipa kuinka vähäpätöinen asia vaan, Eija Szepaniak, erinomainen valinta.

      • Piste.pirkkonen

        Löytyihän se pistekin sitten vihdoin.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Sanna Marin teki sen, mihin muut eivät pystyneet - sote kerralla maaliin

      Yli 15 vuotta Suomessa vatvottu sote-uudistus meni lopulta läpi Sanna Marinin hallituksen aikana. Edeltävät hallitukset
      Maailman menoa
      126
      10822
    2. Marinin hallitus hyväksyi soten (105-77) vuonna 2021

      vastaan äänesti Kok, persut, KD, Liike Nyt. Nyt on sitten käynyt niin kuin on käynyt. Pääkirjoitus: Sanna Marin jätti
      Maailman menoa
      109
      6186
    3. Kannattaako suomalaisen duunarin enää äänestää vasemmistopuolueita

      sillä eivät ne tunnu kovasti ajavan suomi-duunarin etuja. Jos katsotaan Vasemmistoliittoa, niin sehän on ihan feministi
      Maailman menoa
      163
      5507
    4. Jaaha, sitä on vasemmistoryhmä käynyt häiriköimässä Purran kodin vieressä

      On näköjään iso lakana levitetty puiden väliin, jossa lukee mm. "Haista vi*** Riikka Purra". Tunkekaa leikkaukset pers..
      Maailman menoa
      55
      5366
    5. Enää viisi yötä Sannan kirjaan

      Ihan täpinöissään tässä odotellaan. Vaikea pysytellä aloillaan, kun koko ajan tekisi mieli jo kirjakauppaan rynnätä, mut
      Maailman menoa
      69
      4326
    6. Professori: Maahanmuuttajien rikollisuutta hyssytellään - hävytöntä

      Kriminologi Jukka Savolaisen mukaan ikä ja vaikeat olosuhteet eivät riitä selitykseksi. – Tutkitun tiedon valossa sanoi
      Maailman menoa
      115
      4246
    7. Mistä kummasta voi johtua se, että vasemmistolaiset usein häpeää itseään

      voiko se johtua esim. köyhyydestä? Ja tästä on siis ihan suomalainen tutkimus olemassa. "Suomalainen tutkimus osoittaa
      Maailman menoa
      24
      3797
    8. Sanna-kulttilaiset hehkuttaa edelleen Marinia, vaikka esim. Sote oli susi jo syntyessään

      mutta kulttilaiset eivät ole järjen jättiläisiä, ja sanoihin Lasse Lehtinenkin, että Suomessa on pohjoismaiden tyhmimmät
      Maailman menoa
      51
      3791
    9. Marin teki sen mihin muut eivät pystyneet, vei susi-Soten maaliin

      ja sitten hävittyjen vaalien jälkeen lähtikin vastuuta pakoon...... "Professori: sote-uudistus on täysi susi. Sosiaali
      Maailman menoa
      13
      3466
    10. IL - 100 000 potentiaalista sotilasta pakeni Ukrainasta!

      "Ukrainasta nuorten miesten joukkopako Liki 100 000 asevelvollisuusikäistä miestä on poistunut Ukrainasta parin viime k
      Maailman menoa
      77
      3061
    Aihe