Vuokrattavana 1 huone Lahden keskustassa Vesijärvenkatu 18 15110 Lahti.
Aleksanterinkadun ja Vesijärvenkadun kulmauksessa, kaupungin ydinkeskustassa, SOKOS tavaratalo samassa korttelissa, TRIO:a vastapäätä, hiljattain valmistunut uusi soluasunto, täysin remontoitu ja uutta vastaava vuokrahuone.
Huoneiston ikkunoista avautuu näkymä Aleksanterinkadulle päin.
Täysin uusi keittiö ja ruokailutila, kaikkine keittiön tarvitsevine koneineen ja astiastoineen, sijaitsee keskellä huoneistoa, josta pääsee suoraan jokaisen omaan huoneeseen, WC-tiloihin ja tuulikaappiin.
Yhteisiä tiloja on 22 m2.
Huoneet ovat molemmin puolin keittiötä.
Kaikkineen 67m2 asunnossa on 4H Keittiö Kph lasitettu parveke.
Yksi 01.06.2018 alkaen vapautuva 14 m2 huoneen vuokra on 385€/kk.
Vesi 20€/hlö, sähkö mittarin mukaan.
Tarvittaessa vapaa sähköpistokkeellinen autopaikka sisäpihalla.
Vuokratakuu 2 kk, luottotiedot kunnossa.
Taloyhtiössä on saunaosasto ja vilvoittelutilat 11 kerroksessa, kylmävarasto, pyörävarasto ja muut varastotilat.
Tilat on remontoitu juuri lattiasta kattoon, samoin taloyhtiön julkisivu, ikkuna ja parvekeremontit juuri saatu valmiiksi.
Keittiökalusteet ja kaikki koneet ovat aivan uusia, astianpesukone, Jenkki jääkaappipakastin, induktio hella, uuni, mikroaaltouuni, tiskikaapisto, kahvin- ja vedenkeitin, leivänpaahdin, kupit, lautaset, lasit ym.
Kylpyhuoneessa on uusi Rosenlewin pyykinpesukone käytössänne.
Samoin uusi pölypussiton pölynimuri.
Laminaattilattiat kaikissa huoneissa, uudet hiljaiset 65 desibelin äänieristeovet, Abloyn Yale numerokoodi-lukot jokaisessa huoneessa, katot ja seinät juuri maalatut.
Inarian peilikaapistot jokaisessa huoneessa.
Vuokrasopimus tehdään ja allekirjoitetaan kätevästi netin kautta www.vuokranmaksu.fi palvelussa.
Tarjoamme pitkäjännitteistä ja luotettavaa asunnonvuokrausta ympäri Suomea mm Lahti, Tampere, Helsinki, Seinäjoki, Alavus jo vuodesta 1972 alkaen.
Tiedustelut ja näyttö Seppo Miettinen Puh. 0400-284649
Tervetuloa asumaan mukavaan seuraamme!
1H+K 36m2 Lahden keskustassa
LahtiYhteisasunto
2
233
Vastaukset 2
- Riistovuokra
Saat tuolla hinnalla kuule Seppo pitää luukkusi. Kuka hullu maksaa huoneesta 385?
- SeppoKustaa
Hei
Tässä on tilaa 36 m2 eli enemmän kuin missään yksiöissä!
Tilat ovat uusia
Ja
Valmiina kaikki asumiseen tarvittava välineistö.
Lahden ydinkeskustassa eli keskemmälle et enää pääse.
Vuokralla olijat ovat erittäin tyytyväisiä vuokraamaansa asuntoon.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Pyhäjärvi syvällä kusessa
Pyhäjärvi ei tule selviämään millään tästä alhosta. Ollaan aivan liian syvällä. https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/pyha1421660- 1541134
Miten voi sinun
tunteet yhtäkkiä kuolla kuin napista painamalla? Et enää vilkaisekaan minuun päin vaan jos vahingossa näet minut käännät70980Miksi naiset haluavat itseään vanhemman kumppanin? Vai haluavatko?
Tuolla toisessa ketjussa tuli esille tämä kysymys ja se on mielestäni hyvä kysymys. Kiitos scrg:lle tämän kysymyksen esi345977- 68753
PYHÄJÄRVEN KAUPUNKI VALTIOVARAINMINESTERIÖN ARVIOINTIMENETTELYYN..TE
...siinä se nyt on, mitä tässä enää vikistään. Uutiset Yle, 14.8. Klo 20.30, ei tunnu mukavalta.56743- 69701
- 38654
Ernest Lawson rehellisenä vaikeasta TTK-tilanteesta: "Vain harvan ja valitun henkilön tiedossa"
Tanssii Tähtien Kanssa tulee syksyn iloksi ja tiedossa on suosikkisarjan 19. kausi. Tulevalla kaudella nähdään iso uudi7621Missä vaiheessa
Unohdit minut? Onko sinulla oikeasti mies jota rakastat? Tiedän että möhlin ja odotin liikaa. Ei tarvitse vastata jos et33591