Kuinka nykyän bluetooth aika kaudella ottetan miehestä mitta.
Onko se hän jolla on isoin bluetooth ämyri.
Vai se joka nopeitten juo sen koko vodka pullon.
Vai se joka otta isoimmat löylyt saunassa vai se joka hyppä avanton tai kieri lumi hangessa.
Onko kukan ikinä uskaltannut laitta bluetooth ämyri täysillä vai menekö korvat.
Eikä toi JBL boombox ole kingi maksa neljä satku että köyhät kyhkyn.
Kuinka otattan miehestä mitta nykyän.
10
186
Vastaukset
- Rebel
Sinä on 20.000 mh akku että tuolaisella kun tule sinne puiston penkille ja pappa kuntele jollain hilisellä radiolla.
Ja sanotan mitä nyt kunellan laitetanko Scooter Rebel Yell ja bassot täysille. - Aikakauten
Tuollainen olis linna kundeille hyvä JVC Boom Blaster korvaja koska linna kundit sirtyvät bluetooth aika kauten.
- Younameitfuckyou
Olis kiva kun suomessa sais Sony Snake 99 ämyreissä on kiva 18” basso ajurit nillä ne filipinillä otta miehestä mitta you name it.:)?
- Haraldi
Sillä haraldi pääsisi lempi bisiä lukutaman.
- Jatke
Se olis poika miehelle hyvä kyrvän jatke.
- Tisiselle
Iso tisiselle poika miehelle hyvä kyrvän jatke.
- Kuinka
Kuinka poika miehestä tule iso tissinen.:)
- Kunnon
Mökä pönttö on mökä pönttö vasta silloin kun sittä lähte kunnon mökä.
- Mäkäpönttö
Iso tisisille miehille kunnon mökä pönttö.:)
- Hellasärö
Hella säröä aihautta satku että ei myydä iso tisisille
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Valtion alijäämä = yritystukien määrä = 10 mrd. euroa
Mutta persut eivät vaan suostu tasapainottamaan valtion budjettia, vaikka yritystuet on tiedetty haitallisiksi. Miksi p546207Suomi käyttää sosiaalietuuksiin suhteessa eniten rahaa koko maailmassa
Suomi käyttää sosiaaliturvaetuuksiin enemmän rahaa suhteessa bruttokansantuotteeseen kuin mikään muu maa maailmassa. Su3335193Poliisien suosikkipuolueet ylivoimaisesti: Kokoomus ja persut
samoin on armeijan henkilöstön kanssa. Sen sijaan sekä vihreät, vasliitto ja SDP ovat hyljeksittyjä puolueita poliisien1604904Sdp, Vihreät ja vasemmistoliitto muuttumassa naisten puolueiksi?
Sdp 64 % naisia, vihreät 70 % naisia ja vasemmistoliitto 60 % naisia. Ilmankos ne puolueet ajaa autoilevien kantasuomal1394707Epäonnistunut "Tuppurais-operaatio" kaatoi Purran hallituksen
Persut yrittivät viimemetreillä häivyttää omaa täydellistä epäonnistumistaan syyttämällä opposition edustajaa nimettömil203940Ostaisitko sinä rempattavan asunnon Italiasta tai jostain muualta ulkomailta, mistä?
Ella Kanninen on tehnyt Italiassa asuntokaupat. Hän kertoo Instagramissa kierrelleensä viime kesänä Toscanassa katselema202446Jenni Alexandrova ja Toni Lähde ratkeavat liitoksistaan - Tällainen on uusperhe!
Radiojuontaja Jenni Alexandrova ja Diili-tuttu Toni Lähde ovat pariskunta, joka elää uusperhearkea. He ovat ostaneet uud32228Vähän fiksumpi Nimi kisa ? :=)
Kirjoita teidän etunimet allekkain. Jos nimissä on joku kirjain sama, poista se. Tee sama tarkistus kaikille kirjaimill241875- 731832
- 2221611