Mun naisella onkin niin

pitkä ja erikoinen nimi ettei toista löydy! 28 kirjainta.
2108
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Jaa oliks se se Äteritsiputeritsilautatsipia

Äänestä
  • Ei mutta ei ole mikään Anna,Minna,Jenni,Sari tai Mari
    Pitkä erikoinen nimien yhdistelmä. Ei ole toista suomessa sellaista suomalaista nimien yhdistelmää Väestörekisterikeskuksen tiedoissa

    Ei ole neljää tai viittä kirjain etunimessä on tuplasti tai triplasti

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Etunimikinpitkä kirjoitti:

pitkä ja erikoinen nimi ettei toista löydy! 28 kirjainta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu