Moi. Kysyn täältä kun muualta en kehtaa.. minulle tehtiin sektio tuossa 6viikkoa sitten. Ja sen jälkeen vatsani ei ole ollut normaali vaan täysin sekaisin ettei paljon mihinkään voi mennä. On ollut raskaudenkin aikana muttei ikinä näin huonona.
En pysty syömään muuta kuin Taateleita ja riisiä ja muuta pientä ja pelkään että ravintoaineet ei imeydy ja vesikin menee suoraan läpi. Lääkärille en ole mennyt tutkituttamaan. Vauvalla on ollut samaa ongelmaa joten epäilen että voisiko ollut leikkauksen antibiootti tehnyt tämän? Ikäväkseni tämän lisäksi rakastan syödä hyvää ruokaa :( ja en ole vielä jatkanut paastoja.. Mitkä on superneuvot ongelmalle? Muut kuin tyhmät basilusgefilus ja muut apteekin tuotteet?
Vatsa sektion jälkeen
Viimeinenpisaratippuu
1
195
Vastaukset 1
- sektiomullakin
Menet lääkäriin jo vauvasikin hyvinvoinnin vuoksi. Apteekissa ja maitokaupassa myydään proteiinijuomia. Onko nekin tyhmiä?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä tapahtuu?
Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???411897Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...
...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha7101280- 991031
- 102908
Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti
Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk88894- 66751
- 33632
Olinko yhden viestin arvoinen?
Sen verran olit valmis panostamaan ja selvittämään umpisolmuja. Kukkuluuruu vaan sinullekin mies.68518Kuka om uusi kylän mies?
Ajelee polkupyörällä. Vaalea, melkein kalju. Ilmestyi katukuvaan tänä kesänä. Viettää aikaa kauppojen tuulikaapeissa. Ku13508- 78501