Minkä verran Varkaudessa on homo/bi -nuoria?

Tyyliin alle 25v, miespuolisia siis. Kerro täällä olevasi olemassa, vaikka olisitkin kaapissa.
28659
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 28

Vanhimmat

En ole alle,mutta 26v. Kauppakadulla asun. Homoja tunnen yhden iäkkäämmän ja yhden parikymppisen,joka ei kaapissa ole.

Äänestä
  • Nähdäänkö Leppävirralla ?

    Äänestä

Yhdyntää kaipaan. Alkaa olla yli 6kk. Paljonko muilla?

Äänestä
  • mulla nyt sattuu, black iso mela, paskat lykkäs takasin mahaan, kauhee iso mies,

    Äänestä

Kaikkikin Kuopiossa. Siellä heitä arvostetaan suuresti.

Äänestä

Kauanko on aikaa,kun olet ollut ihmisen kanssa yhdynnässä tai edes pettingiä? Minulla oli yhdyntä varmaan joskus syksyllä 2017. Sen jälkeen ei ole kosketusta ollut toiseen ihmiseen paitsi eräs "hoitoalan" kohtaaminen, tarkemmin ei voi kertoa. Kiihotuin.

Äänestä
  • Mulla reilu viikko sitten.

    Äänestä

  • Olin viimeks 10.6. Yhdynnässä.

    Äänestä

Kaipa+nuita+samassa+suhteessa+on+prosentteina+kuin+koko+maan+väestöstäkin.+Eikös+joku+tutkimus+ollut+että+ihmiskunnasta+10%+on+homoja,+lesboja+ja+bi:tä.+Warkaudesta+en+muista+kuin+neljä+julkihomoa:+Kukkakauppa+Kukka-Poikien+omistajamiehet+joista+toinen+oli+teatterinäyttelijänäkin+toiminut+mies,+molemma+kuolleet+jo.+Ja+sitten+teatterin+entinen+johtaja,+nimeä+en+muista.+Ja+sitten+nyt+jo+kuollut+kauppaopiston+opettaja+K++joka+vei+Salmelaisen+Napakympissä+kaikki+neidit+(a,b+ja+c)+omalla+kustannuksellaan+napakymppimatkalle,+siitä+oli+80-luvulla+iltapäivälehdissäkin.+Lesboja+en+tiedä,+mutta+taatusti+on.

Äänestä

Olen olemassa

Äänestä
  • Teen wc paperi rullasta runkkausrullan.

    Äänestä

Kaapissa ja varattu... 19v

Äänestä

No oon vähä vanhempi ku kaksvitonen,mutta bi seksuaali olen. En sitä peittele enkä myöskään kuuluta. Tuttavat tietää kyllä. Pitääkö kaikkien edes tietää,koska harva kai on kiinnostunut tuntemiensa ihmisten seksiasioista?

Äänestä

Minö olen, mutta vanhempi ,ei haittaa reybanit pööhön ja ködet heilumaan.

Äänestä

Moi. Täällä 34 v. Bi Leppävirralla. Tänään?

Äänestä
  • Täällö on mies valmiina kun tulet vaan, gatesbabylon rotsista tunnet, soitan skittaa.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Täällö on mies valmiina kun tulet vaan, gatesbabylon rotsista tunnet, soitan skittaa.

    Tuukko Leppävirralle

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Tuukko Leppävirralle

    Joo vuota tovi.

    Äänestä

  • En ehtibyt. Piti soittoo skittaa ja valtiotiedettä opiskella. Tykkäätkö lemmystä.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Tuukko Leppävirralle

    Motörhead soimaan ja takaluukkuun.

    Äänestä

Mtv3-chat kanavalla,olen katsonut fonectasta numerot.

Äänestä

Leppävirta pitäisi liittää Kuopioon.

Äänestä

Shemal on paljon parempi elämänkumpaani

Äänestä

kgb parhaat makkaraperuna

Äänestä

makarooni

Äänestä

lufthansa

Äänestä

mustalaisen hytti kun oli hyttinen nimeltään
kun hytti uppos isoukki
hytteineen uppo sotai aikana
laivoineen

Äänestä
  • Missä olen leppävirta olen 42v haullaanko?

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 16 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


233 kirjoitti:

Tyyliin alle 25v, miespuolisia siis. Kerro täällä olevasi olemassa, vaikka olisitkin kaapissa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu