Pattayapalstalla jatkuvasti jaksetaan väittää ja selostellaan sellasia mukatotuuksia että Aasiassa olisi jotenkin naisten mielestä haluttavia läskit ja vanhat ukot. Aikamoista paskaa taas pattayan pojilta. Mksi ihmeessä kukaan haluaisi läskiä ja vanhaa kubbea ellei rahan takia?
Tämmöiset väitteet on ihan samaa paskaa kun että Pattayalla kävisi menestyjiä ja jotain muita kuin kelapummeja ja peräkammarinpoikia.
Tämmöiset väitteet on ihan samaa paskaa kun että Pattayalla kävisi menestyjiä ja jotain muita kuin kelapummeja ja peräkammarinpoikia.
Vastaukset 45
Vanhimmat
Aloittajalle 10 bojoa nimimerkistä joka aiheutti kippuranaurua, joo kippuranaurua samalla tapaa kuin tuossa toisessa Dillen passifoto.
Pattayan hölmöt peräkammarin miehet luulee että ovat haluttavia kun huorat rahan toivossa huutavat lyllertäville pallomahoille sexiii sexii.
Hei lapsi parka! Sinä juuri sama kyselyikäinen ressukka invalidi vuodesta toiseen.Ketä kiinnostaa onko haluttava vai ei? Kuka mies lähtee esittelemään mannekiinina itseään lomalla? Joku kaltaisesti teini-ikäinen vajakkihomopoika korkeintaan. Miehet ei tee sellaista. Mies on lomalla mies ja herra, eikä mikään mallinukke. Pattayalta löytyy sinullekin homokujia, joissa voit keikistellä sorjan vartalosi kanssa ja saat silmäniskuja muilta homopojilta. Sinne rohkeasti vaan sekaan äläkä kakara lässytä mistään naisista, kun ilmiselvästi et tiedä niistä miehistä etkä Pattayasta mitään.
Minkä ikäisen sanavarastoa:
Ressukka invalidi.
Teini-ikäinen vajakkihomopoika.
??????2010 liikemieskö???????
Onko pojupojulla ongelmia oman kehonsa kanssa?
homot kovasti mielessä. olet ilmeisesti asiaan vihkiytynyt.
Pattayan tytöt tykkää kuulemma mustista
http://www.expatkings.com/black-men-travel-to-thailand/
Suomalainen viagralla leikkivä löysämuna pallomaha reijo 67v Mikkelistä jää kakkoseksi kun tytöt saa mustaa kovaa kankea.
Kaikenlaisia satuja ne tyhmät Pattayanpojat kylvää. Huomaa kyllä että älykkyys ei löydä pattispoissien luokse.
Vanha läski pallomaha äijä ei ole Thaimaassa eikä Pattayalla sen halutumpi kun missään muuallakaan. Tämä on fakta.
Kun nyt tyhmien pattayan poikien uskomuksista puhuttiin, niin missäs olisi se paikka jossa läskit löysämaha-riipputissi-ämmät, kuten äitinne, olisivat haluttuja?
Joitakin vuosia sitten, Istuin hotellin allasbaarissa. Tiedättehän sellaisessa jossa asiakkaat ovat vedessä. Olin ainut asiakas, joten baarin tytöllä oli aikaa jutella kanssani. Itse olisin halunnut puhua hänen kanssaan thaita, koska olin innostunutt opiskelemaan ko kieltä. Mulla oli sanakirjakin mukana. Baarin työntekijän mielestä kuitenkin oli hauskempaa, puhua kanssani suomea. Hänen lukiessa sanakirjaani.
Jossakin vaiheessa hän alkoi sitten minua kutsua lihavaksi.
Itse olen 185cm pitkä ja painan 80kg. eli en mielestäni lihava, jos en nyt hoikkakaan.
Sanoin ettei lihava ole hyvä juttu.
Hän sanoi että: On varaa syödä, se on hyvä, raha on aina seksikästä.
Tyttö oli nuori, olisi sopinut iältään lapsekseni, joten en usko että, hänelläkään mitään tarvetta olisi ollut puhua, muuta kuin miten ajattelee.
Thaikielessä on ainakin kaksi sanaa jotka tarkoittavat lihavaa. pumpui ja uan. Pitää kuitenkin ymmärtää että sanojen sisällöllä on eroa.
Vähän niinkuin suomessa lihava ja läski.
Kyllä sinä ihan totta puhut, mutta en ole näihin kehojuttuihin kommentoinut vaikka väitetäänkin.
Palstan perustarkoitushan on vittuilu joten sitä on tullut harrastettua ja jatkan koska tilausta on.
Itse olen 180 75 eli pidän itseäni jopa alipainoisena tällä htkellä joten en kuulu kehoryhmään josta bablaa.
Seksihörhelöintiin en ota tässä kantaa maksullisten ajatusmaailmaan tunkeutumalla vaan normaali juttuihin.
Valtaosa Thai Ladyistä pitää hieman tukevammista miehistä vaikka tosin en tiedä missä mahdollinen yläraja kulkee.
He kokevat tällaisen vaikka vitsi onkin sellaiseksi joka on ollut ruoka-aikana aina kotona, kun tytöllä vastaavasti ei välttämättä noita ruoka-aikoja itsellään ole niin usein kun tahtoisi.
Jotenkin he kokevat siis kaltaisistani luuviuluista ylöspäin olevat henkilöt mieluisammiksi ehkä jopa varakkaammiksi ja sitä kautta paremmiksi kumppaniehdokkaiksi jopa loppuelämäkseen.
Ja kusipää lerpattaja laiffi taas lienee tästä jatkavan.
Mulla on tolkuton pallomaha mutta vain Pattayalla saan naista. Suomessa ihan kuollutta.
Onx Lerppaa näkynnä?
Valvon ku pitää mennä migriin ja poliisille. Tullut tappouhkauksia et ennen juhannusta kuolen.
Ei sentään hikhik ehkä totta ehkä ei.
Saanko apua xxxxx vai xxxxx?
En tiedä onko tässä edes ylipainoinen, kun mitat ovat täsmälleen samat kuin Leijonien maalivahdilla. Toissapäivänä kiinnitin asiaan huomiota pelaajien esittelyssä 184cm ja 92kg.
Itellä samat luvut, eli tässähän ollaan ihan huippu-urheillijan mitoissa.
Tässä+ketjussa+kuulimme+juuri+asiapitoisen+positiivisen+yksinpuhelun+Ruotsin-Espanjan+Töölöstä+suoraan+vastaohjausexpertiltä,+joka+on+lääkäreiden+mukaan+suolihuuhtelun+ja+vuorokauden+paaston+jälkeen+valmis+lihavuusleikkaukseen,+jossa+häneltä+poistetaan+puolet+vatsalaukusta+eli+noin+60+litraa.+
Iltapäivällä+viikon+luontoäänenämme+on+nälkiintynyt+ja+sekava+numball,+joka+huomaa+riisipussin+kallistuneen+2%+Hiekkaharjun+K-Naudassa+ja+repii+vartijan+edessä+nenäkarvojaan+kivuliaasti:+"Hraa+Hraa+Hraa+Hraa".+Hän+on+mies+joka+on+käynyt+elämäm+koulun+ja+nostaa+tasoa,+missä+ikinä+hän+kulkeekaan.
Voi vittunen sentään että maa voi kantaa päällään noin kahjon tyypin jolla todellakaan ei oo muuta elämäntarkoitusta.
Olipa osuva kuvaus sinusta lerppa, suurkiitos siitä BBC:n lerppauutislle.
Ennemminkin hajuttava.
Pattayalla kävi yksi tosi hajuttava mies Hiekkaharjusta Songkranin aikaan. Tosin hän ei itse tiennyt että kyse on Songkranista ja itse asiassa se oli hänen kaverinsa, joka kehui olevansa viiden tähden Markland Sea View hotellissa kattohuoneistossa, joka muuttui kolmen tähteen hotellin seiskakerrokseksi. Mutta siivousparvekkeelta sai laitettua lerpalle kuvan Hiekkaharjuun kuitenkin.
Lääkärin kierros menossa Töölössä, niin hän ei ehdi nyt bablaa nokkapyöristä eikä lildoista. MP-lehti piilotettuna tyynyn alle ja kun sitä lukee ennen tabun vaikutusta, niin horisontista kuuluu potato potato ja isoryntäiset orpolapset polskii allasta ympäriinsä yläosattomissa ja opettavat sukellusta siinä samalla. Viskin tuoksu tuntuu nenässä ja kiiltävähampainen laatunaaras ojentaa sikarin.
Sitten kuuluu hoitajan tiukka ääni: -Potilas Kullinen, onko kipuja?
Voi hyvänen aika ja nyt sinisellään.
No niinpä juu joo kuka mahtaa olla laiffi ?
Maijukalla näemmä herpaantui ote heikkona hetkenä, lieneekö pukannut pikku paniikki.
Tää on paras anti tämän palstan historiassa, paremmaksi ei voi muuttua.
Aijaa Dille jotain tinderkaverin kuvaa.
Oletko Sinä vuodesta2010 tuo Aasian halutuin mies kun olet kertonut olevasi ratakiree seksiobjekti jolle baareista ohikulkiessasi tytöt huutaa Hey Sexy Mään ja entiset Suomalaiset naisystäväsi päivittäin soittelee, että Mitä Mies ?
Parempi olla haluttava mies Aasiassa kuin haudattava mies Hiekkaharjussa.
Mun äiti voittaa sun isän.
Dillella pukkas näemmä pikku moka.
Tuolla toisaalla näemmä Dille Laiffinen funtsii jo Ruotsin eläkekattoakin.
Mukava että ajattelee minua, koska se on hänen elämäntehtävänsä, eikä idioottinimimerkeillään muuksi muutu.
Persläpilerpoista toisen vaietessa, toinen yltyy, nyt molemmat taas vuorottelevat, pikatahtia, "vaiennut viulukin", ikäväksemme heräsi soittamaan, vaikka aiemmin lupasi poistua, no ne lerppojen lupaukset tiedetään...
Se on sitä sielujen sympatiaa, joka toimii lerpan tapaan yhdessä kehossa, kahden olion vaihtaessa vuoroin tehtäviään.
Vaihda jo stoorii äläkä kopsaa tota paskaa 🐒
Ole oma itse, ole mies 😨
Palstaprovopäällikkö vuodesta 2010 Maija-Dille-42x-Laiffi sitä ja tätä, sekä tuhannella muulla niin viisaalla ja fiksulla nimimerkillään on todella kauan ja edelleen jauhaa palstalla paskaa mitä ihmeellisimmistä aiheista viimeksi eilen tiedolla, että nirhaa rasisminsa kohteen jos hänen tyttäreensä koskee.
Aiheet paniikkihäiriöisellä ei varmasti lopu, koska aihealueita on kaikki googlesta imuroitava ja hän on jokaisen alan erikoisasiantuntija jopa Oikeuskanslerin toiminnasta paremmin kuin Oikeuskansleri itse.
Kun on kyse esimerkiksi jostain urhailulajista, niin onhan hän myös näitä jokaista lajiakin harrastanut huipputasolla.
Matkailu ja valokuvien lähettely on hänen pääaiheensa tällä palstalla, joskin hänellä kuluu aikaa myös tuolla rasismipuolella ja ufojutuissakin monen muun aiheen ohella, kirjoitteleehan hän myös tekniikkalehteen ja opiskelee päivittäin thainkieltä.
Dille tuossa matkaili jouluhaaveissaan todella kattavasti palstalle kertoen seuralaisensa kanssa matkastaan suomeen ennen joulua ja takaisin thaimaahan ennen vuodenvaihdetta.
Kertoi tyttöystävänsä ottaneen suomessa ainakin sata selfietä pärstästään tottakai taustalla suomen maisemaa.
Maijukka on kietäytynyt kiemurrellen aijaamasta sensuroituja lentolippuja.
Mutta mutta.....on aijannut tytsyn selfieitä thaimaasta aiheuttaen pohdintaa, no missä selfiet suomesta.
Ei tule selfieitä suomesta koska niitä ei ole, kuten ei ole lentolippujakaan.
Sana hänellä on hallussaan ja mielisairaalatasoiset täsmälleen samaa kuin Laiffisen, joten se joka pitää Laiffia ja Dille 2010 eri henkilönä, kuuluu ryhmään Boys.
No nyt olen täällä Hesassa, missä kaikki turpansa soittajat ?
Laiffi tapaamispyyntööni vastasi, että ei ole hänen ykkösharrastuksensa tavata, johon totean että no ei todellakaan ole ykkösharrastus, koska palstaoireilu on ykkösharrastus.
Nyt Pojut on mahdollisuus tavata mut, mutta voittehan toki jatkaa paskanjauhantaa palstalla.
Terveisin Aviomiehen perhe, tällä hetkellä Helsingin kauppatorin kaffiteltan antimia nauttimassa aurinkoisen päivän viettoa suunnitellen.
Hienoa. Lerppa on päässyt hesaan. Varmaan mahtava fiilis. Lämpötila melkein 10 astetta ja sosiaalihuollon etusetelillä voi ostaa vaikka lörtsyn torilta?
Monelta jatkuu sinun sädehoidot Töölössä? Onko hoitaja mukana vai päästääkö ne yksinään harhaisen maalaispojan toikkaroimaan kaupungille?
Minua ei kiinnosta mitkään oikeuskanslerit eikä ufojutut, vaikka sinä skitso kuinka yhdistelisit eri henkilöitä.
Taas se Lerppa höpöttää Helsingissä tapaamisesta kun on niin innoissaan päästyään isolle kirkolle jo toista kertaa elämässään. Isoja taloja ja kaikkea.. Oikein pääkaupunki!
Valitettavasti sinne on sellaiset 9000 kilometriä matkaa, joten ainakaan minä en ihan viitsi tulla katsomaan tyhjää toria, kun pupujussi kyyristelee jossakin porttikongissa kuset housussa.
Chiang Maissa olen tuossa ensi kuun alussa, ennenkuin lentelen Suomeen juhannuksen viettoon. Mutta siellähän sinua ei tapaa, kun sinä olet silloin taas "sattumoisin hesassa henkilökohtaisista syistä", äitin pikku trollipeikko.
Sen verran vielä, että asiamieheksesi ilmoittautunut 42x on täällä Hesassa.
"Missä tahansa.....Koska tahansa.......Millä ehdoin tahansa......Millä vedolla tahansa"
Missä siissinun pikku 42x trillipeikkosi........raksalla lapioimassako ?
Olet varmasti Lerppa juhannuksen Phuketissa tietenkin olet. Veikkaan vielä että vieraasi ovat arvovaltaisia ja kansainvälisiä akateemikkoja, ja puhutte astrofysiikasta sekä mikrobiologiasta latinaksi. Näin ainakin arvelen, älylerppa.
Ja kun se juhannus koittaa, niin sinut löytää tältä palstalta muutaman minuutin välein kertoilemassa pallomahoista, pälvikaljuista ja kyselet outoja kysymyksiä kun onkopoika ottaa sinusta vallan. Sellaisia sinun kaikki juhlapyhäsi ovat olleet tähänkin mennessä, kuten myös arkipäivät sekä viikonloput.
Lerpanlaiffi on aivan oikeassa. Tämä on sinun elämääsi. Lerpanlaiffia. Ei rahaa, terveyttä ei waiffia, se on Lerpan laiffia. Onneksi sinulla on Suomi 24.
Minun juhannus on Etelä-Savossa. En viitsisi kehua, mutta kiusaksesi mainittakoon että huvilamme on erään Suomen kirkasvetisimmän järven rannassa hehtaarin tontilla ylhäisessä yksinäisyydessään, sillä lähimpään seuraavaan huvilaan on matkaa 3 km. Rantasaunan edessä rannassa on suuri palju ja päärakennuksessa toinen sauna. Arvoltaan huvilamme on sellainen 600-700 tuhatta euroa. Voipi olla miltsikin, mutta sitä ei koskaan myydä.
Kulkuneuvoja siellä ei ole ihan niinkuin sinun unelmissasi ja saduissasi, vaan ainoastaan kymmenen vuotta vanha mönkijä ja 20 vuotta vanha Yamarin tuulilasivene, jossa pikkuinen neliheppainen uistelumoottori. Kalaakin tulee ihan mukavasti kun tietää paikat.
Ai niin rannassa on myös grillikatos. Vieraat koostuu tänävuonna lähinnä omasta perheestä ja sukulaisista ja tietenkin mukana on thaityttöseni maalaisten ihmeteltäväksi. Voi olla että yksi kaverinsa tulee vielä mukaan. Kustannuksellani tietenkin.
Taitanee olla vakava kontaktikatkos paniikkihäiriöisellä itse itsensä kanssa tai sitten vieläkin vakavampi kontaktikatko Dillen ja asiamies 42x:n välillä, vaikka aiemmin nuolivat toistensa peppunappia palstalla varsin tiuhaan.
No nythän Maijukka lähti fanittamaan Laiffia, vaikka on ollut näreissään Huan miehen ja Aviomiehen olleen joistakin asioista samaa mieltä.
Mutta hyvät Pattayalaiset, huomioikaa että Savolainen matkailuspesialistimme omistaa voipi nääs taas omistaa miltisn huvilan, jonne voi piipahtaa.
Etelä-Savon+maaseudulla+paniikissa+varttunut+kiinteistöalan+Ex-Perttimme,+jolla+jatkuvasti+on+60.000.000+euron+kiinteistöprojekteja+sivuduuninaan+käyttäen+aijastaan+2+%+prosenttia+niiden+hoitoon,+Iso+Päällikön+lähetellessä+6-7+kertaa+vuodessa+provikkaa+osakaslainamuodossa,+on+arvioinut+tehnyt+oman+huvilansa+kunto-+ja+hinta-arvion+hometutkimuksineen.
Korkeaa+ammattitaitoaan+hyödyksi+käyttäessään+hän+päätyi+hinta-arvioon+600.000+-+1.000.000+euroa.
No+mitä+tästä+opimme+???
Antakaa+oman+mökkinne+hinta-arviointi+Dillelle+ja+tottakai+myös+myyntitoimeksianto,+koska+100+%+varmuudella+hinta+napsahtaa+hintaarvioharavan+sisään+ja+kaikki+on+tyytyväisiä.
Haluaako edes leidipoit läskimaha/pallomaha -miehiä joilla on muutama haituva päässä ?
Tuskin haluaa mutta rahasta pakko panna
Kukaan ei halua vanhaa läskimahaa, siitä lähdetään. Väitti Pattayan suomalaiset luuserit mitä tahansa.
Eri asia jos joutuu ottamaan läskin pallomahan elättäjäksi ja että pääsee pois Thaimaasta
Mun Thaikulla (68) on nyt vanha alkoholisoitunut läskimaha(69), Vae Victis :(
Lerpalla on paska ja läski -kausi menossa taas kerran. Tätä kutsutaan Lerpan kuukautisiksi. PMS -oireyhtymä pakottaa Lerpan pahantuuliseksi. Nappulan nokkaan kun ilmestyy tippa niin sitten helpottaa ja alkaa rottakausi.
Lerpan elämästä ei puutu noloja tilanteita eikä glamouria. On mahtavia vehkeitä ja sorja vartalo, kuin kreikkalaisella Jumalalla. Tarinaa hän iskee kuin Mark Twain ja järkensä leikkaa kuin partaveitsen kotelo.
On hienoa kun saa seurata näitä tarinoidensa pallomahojen seikkailuja ja diabetes -ukkojen touhuja, kun ne on baareissa ja rantakaistaleella ulosteet housuissa. Vain Lerppa kykenee moiseen tarinaniskentään kurapieruja päästellen viimaisen hoivakodin nurkassa.
Sillä välin minä lähden taas kerran lenkille. On jännittävää nähdä mitä maailmanhistorian onnellisin aviomies keksii taas aamu seitsemältä. Luvassa on kenties kooste menneisyydestä ja leuhkoja hymiöitä.
Mukavaa hölkötystä sinne maailmanhistorian parhaimpaan kohteeseen sinulle ja eritoten, että aloitat jopa äitienpäivän ajattelemalla minua tavallasi sekoittaen minut pääviholliseesi, nostattaahan se kuralla olevaa itsetuntoasi hieman.
Minä en lähde lenkille, vaan liplattamaan Prinsessaa Hangosta pohjoiseen määränpäänä yksityinen saari jonka pinta-ala riittävä ja naapurit kauempana kuin 3 km joka sijaitsee Sundomin saaristossa.
Ei ole paljua rantasaunan edessä joten sinä olet voittaja.
Yksityinen saari lisättäkööt fantasiaomaisuusluetteloosi. Äitienpäivä on sinulle aka sika-amalialle surullinen päivä, kun lapset eivät pidä yhteyttä juoppoon äitiinsä, joka tuhosi lastensakin luottotiedot pikavipeillä.
Saari on tyttäreni joten korjannet sinulle tärkeää omaisuusluetteloasi
MUISTA AJATELLA MINUA, SE ON SINUN KOHTALOSI.
Se on totta. Lerpalla on yksityinen saari. Se on sellainen vaan pikkuinen saari, vain vähän isompi Ahvenanmaata. Siellä on Lerpan itsensä tekemä varoituskyltti, joka kertoo saaren olevan yksityinen. Siinä lukee "Päsykiletty tytönsarelle". Saarelle matkustetaan Prinsessa nimisellä veneellä kuksa tanassa ja miehistöllä on äitienpäivä. Siksi joudumme ajattelemaan lerppaa, koska emme voi ajatella miehistöä. Matkalla tyttären saarelle Lerppa päivittää suomikaksnelosta ahkerasti, jottei seikkailun yksityiskohdat jäisi ihailijoiltaan epäselviksi.
Päivitys.......Dille meni lenkille.