Olen pian 50-vuotias nainen. Olen äärimmäisen seksuaalinen. Elämässä, jota elän seksuaalisuuteni ei toteudu. Haluan seksiä, haluan toista ihmistä. En tiedä milloin voin vai voinko toteuttaa fantasiani.
Haluaisin tuntea yhteyden mieheen. Tällä hetkellä voin toteuttaa seksuaalisuuttani vain kirjoittaen.
Haluatko kirjoittaa kanssani?
kirjoittaen
18
1396
Vastaukset
- Kivaolisi
Kiva jos saisin uuden ystävän, aina meillä on jotain toisilemme antaa: [email protected]
tere täällä olisi 47v kaveri pohjanmaalta laita viestiä niin kirjoitella lisää nimimerkki ja tämänfirman s.posti
- Kuhamuistelen
Joskus vuosia sitten oli tälläpalstalla jotkut nettitutut jotka vaa viestitteli toisilleen kaikkea järkevää erotiikkaa yms. Oli kiva lukea niitä viestejä ja muiden järkeviä kommentteja.. vai olikohan se tämä..? Noh kuiteski olis kiva lukea ja ehkä kommentoida viestejä.. Tai miks ei itekki vois rueta viestittelee täällä jos joku nainen haluaa..? Tapaa sit livenä jos tapaa.. mitehä niille nettirakastavaisille kävi jos joku muistaa..?
Hei itse kaipaan läheisyyttä ja seksiä kirjoittele ja kerro fantasiasi niin voitasiin totettaa se niin kuin sinä itse haluat 0408592621
- Mikasaa
Moikka.
Täällä olisi väjhän yli 40 kymppinen komea mies.
Olen seksuaalinen, ja minusta tuntuu, että joudun olemaan niin yksin tämän asian kanssa, että en tiedä.
Välillä oikein masentaa kun ei ole sitä tunnetta.
Kaipaan naisen kosketusta.
Olen aina halunnut Minua vanhempaa naista. nuoremmat eivät kiinnosta.
Ota Yhteyttä, niin keskustellaan lisää.
Yt.
Mika S
[email protected] Hei
Täältä löytyisi kanssasi lähes samanikäinen, ja samassa tilanteessa elävä mies.
[email protected] kirjoiteltaisiko?moorjesta minullekkin saa kirjoittaa olen melkein neljäkymppinen uros.
kaikkea saa laittaa mut ei viruksia heh
[email protected]- Akuzzi
Hei kirjoita olen 52v mies oulusta Haluaisin sinua seksin merkeissä myös Fantasiatkin kiinnostaa
- Akuzzi
Kirjoita 0409320389 52v mies oulusta
Pistä spostia jos nuori kiinnostaa [email protected]
- tulostin111
Moi! Olen vähän iäkkäämpi mies vaasasta ihan samassa tilanteessa kun sinä. Olisi kiva jutella enemmän asiasta...
Ota yhteyttä: [email protected] Jutellaan lisää. - Anonyymi
Minä olen vanhempi ku sinä mutta toimii vielä ei ois siitä kiinni.pitäskö tavata missä asut niin tuun käymään..
- Anonyymi
[email protected]
olisi kiva kirjoitella 😉
Mies 55v - Anonyymi
Moikka.
Minulla on samanlainen tilanne, seksualisuutta riittä mutta sitä ei pääse toteuttamaan. Voisimme jakaa ajatuksia ja toteuttaa fantasioitamme kirjein, toteuttaa itsemme vapautuneesti ja ilman estoja.
Voisimme myöskin jutella arkisista asioista. ja mitä elämästä odottaa.
[email protected]
haluaisin kovasti kuulla mielipiteesi ;-) - Anonyymi
Haluan !!! Samasta vaivasta kärsivä 5 krt viikossa treenaava mies !
Miten ? Kirjoittelu olisi mukavaa:-) Ota yhteyttä nimimerkkiin:-*
- Anonyymi
Haluan kuulla sinun haluista ja mikä kiihottaa? Fantasiat? M54V s Post [email protected]
- Anonyymi
Kaikki feikki troloolot kiihottaa
Ketjusta on poistettu 15 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Säästäminen on typerää, muistakaa äänestää demareita
Säästäminen on typerää, koska aiheuttaa vain talouden taantumista ja lopulta tappaa potilaan. Demareiden tapa on satsat996866Olli Rehn: Eläkkeistä pitää leikata. Nyt tuli Lindtmanille kauhun paikka
jos johtaa seuraavaa hallitusta. Purra: eläkkeisiin ei kosketa. Eikä tällä hallituskaudella varmasti kosketa, mutta seur4116610SDP:n budjetin peruskivi: "Rahaa nimittäin on!"
Demarien talouspolitiikan ydin on usein tiivistetty klassiseen meemiin: rahaa on, kunhan se on jonkun muun rahaa. Vuoden1614901Poliisien suosikkipuolueet ylivoimaisesti: Kokoomus ja persut
samoin on armeijan henkilöstön kanssa. Sen sijaan sekä vihreät, vasliitto ja SDP ovat hyljeksittyjä puolueita poliisien943824Sdp, Vihreät ja vasemmistoliitto muuttumassa naisten puolueiksi?
Sdp 64 % naisia, vihreät 70 % naisia ja vasemmistoliitto 60 % naisia. Ilmankos ne puolueet ajaa autoilevien kantasuomal963761Kun täällä kysytään aina vaan naisilta
Niin nyt kysytään miehiltä. Mies, voisitko ottaa kumppaniksesi naisen joka nostaa enemmän penkistä kuin sinä? Tienaa en663642Hatunnosto! Mari Hynynen (os. Perankoski) ja Jouni Hynynen auttavat vähäosaisia upealla tavalla!
Hatunnosto! Mari ja Jouni Hynynen ovat Vailla vakinaista asuntoa ry:n uudet kummit. Hynysiä motivoi halu lisätä ymmärr103472Tiesitkö? Tämä suomalainen keksi Elämäni biisi -sarjan - Viinin lipittely mainittu!
Tiesitkö? Elämäni biisi on suomalainen formaatti ja sen takana on Petja Peltomaa. Hänen kynästä ovat lähtöisin myös mm.03180Epäonnistunut "Tuppurais-operaatio" kaatoi Purran hallituksen
Persut yrittivät viimemetreillä häivyttää omaa täydellistä epäonnistumistaan syyttämällä opposition edustajaa nimettömil62009Ostaisitko sinä rempattavan asunnon Italiasta tai jostain muualta ulkomailta, mistä?
Ella Kanninen on tehnyt Italiassa asuntokaupat. Hän kertoo Instagramissa kierrelleensä viime kesänä Toscanassa katselema161599