Olisi halunnut

Antaa sulle lahjan, vaikka muistoksi
7398
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Olen tottunut siihen, että kenestäkään ihmisestä ei tule minulle läheistä.

Äänestä

Millaisen puukon olisit iskenyt selkääni?

Äänestä
  • ampua sua ritsalla selkään, tai hernepyssyllä. Olisitko sitte nähnyt minut. Ei nyt puukolla kuiteskaan.

    Äänestä

Ehkäpä sinä pääset vielä antamaankin hänelle lahjan... eikä aika mene ohi ;) Muistelen vaan tässä jotakin omaa

Äänestä

lahjan antaminen nyt myöhäistä?

Äänestä

Annoit lahjan...

Äänestä

Lähetä yllärinä postipaketissa?
Ilahtuisin kyllä lahjasta, ku harvoin saan mitään. Vielä enempi ilahtuisin tietystä (lahjan) antajasta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Joseimuuta kirjoitti:

Antaa sulle lahjan, vaikka muistoksi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu