Pidätkö seksistä?

Oletko nymfo???????
20295
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 20

Vanhimmat

Haram

Äänestä

En kai nyt sentään.

Äänestä
  • Mitä mieltä aitoriitta olet muuten LapinSomalista/Hannuristojiistä?

    Äänestä

  • Ne on mun sivupersoonia!

    Äänestä

Niin sairaalloisen mustasukkainen ex väitti minusta kun mielikuvitus teki tenkkapoot ja se kuvitteli ettö panen kaikkia ketä tielle sattuu.

Oikeesti en kyllä mielestäni ole mikään nymfo vaan normi seksuaalisuudella varustettu.

Tuolla oli pettämistä ketjussa esimerkki että mies tulee tökkiin stondiksella aamuun ja illoin.
Se on aika seksikästä mielestäni ja usein todella kiihottavaa.
Kyllä usein provosoi seksiin suhteessa.

Mä en kuitenkaan käytä seksiä minään terapiana itselleni tai itsetunnon nostona eikä minulla ole mitään hillitsemis ongelmia.

En harrasta irtosuhteita ja jos luottamus suhteessa tökkii, minulle ollaan ilkeitä, tai epäilen että en ole ainoa nainen miehen elämässä kieltäydyn seksistä ja alan laittaan koko suhdetta vähän jäihin.

Minusta se ei ole nymfomaanin käytöstä..

Jos kaikki hyvin suhteessa niin alkuun ehkä jopa 2 päivässä seksiä ja myöhemmin sitten 3-4 kertaa viikossa johon se vakiintuu niin että 10 vuoden suhteen jälkeenkin se on niissä luvuissa

Minua yököttää ajatus että sama muna olisi ollut muutama tunti aikaisemmin jonkun toisen muijan kiimanesteissä ja sen jälkeen vie niitä muhun.. tulee vähän oksettava lesboilu fiilis.. siinä osa syy miksi koen epämieluisena ajatuksen seksin jos epäilen pleijeriksi tyyppiä

Tuskinpa kovin moni mieskään tykkää ajatuksesta että naisensa alapäässä olisi toisen miehen spermat kun itse sinne munansa työntää?

Nymfo on mielestäni pikkasen erilainen kuin mitä itseäni kuvasin ja exäni väitteet on tällä jo kumottu vaikka tätä paskaa se minusta tuolla edelleen levittää innoissaan

Äänestä

Minulla on aina seksit mielessä 25/7 mutta Minun kikkeli on kuollut eikä kulaan mies halua kuollutkikkelistä miestä :'(

Äänestä

Pidän todella paljon mutta en ole koskaan antanut sen hallita elämääni liiaksi. Toki silloin tällöin on päiviä kun ei juuri muuta teekään kuin.... :) Vähän sama homma alkon kanssa, käytän joskus runsaastikin mutta en ole alkoholisti. Itsekurini on jäätävä.

Äänestä
  • Sinä et alkoholia käytä laisinkaan

    Äänestä

  • Alkoholiton_kalja_kiitos kirjoitti:

    Sinä et alkoholia käytä laisinkaan

    Enkö?

    Äänestä

  • M--- kirjoitti:

    Enkö?

    Et. Montako alkoholitonta menee illassa ???

    Äänestä

  • Alkoholiton_kalja_kiitos kirjoitti:

    Et. Montako alkoholitonta menee illassa ???

    Mitä sä nyt haastat riitaa siinä?

    Äänestä

  • M--- kirjoitti:

    Mitä sä nyt haastat riitaa siinä?

    Anna pusuu 💋💋💋💋

    Äänestä

  • Alkoholiton_kalja_kiitos kirjoitti:

    Anna pusuu 💋💋💋💋

    Lähtee taas käsistä sulla

    Äänestä

  • Lrlfljlflflgkvk kirjoitti:

    Lähtee taas käsistä sulla

    Taas? Tunnistatko hänet?

    Äänestä

Kyll maar mää viel.Mut ko tuol meirä Almall tul jo mummotauti.

Äänestä

ole nymfo. Riittää kyllä joku 1-2krt vko seksiä tässä iässä. Ehkä rakastumisvaiheessa ollaan kiimaisempia. Hellyyttä pitää kuitenki olla. Olen nainen.

Äänestä
  • Mun käsityksen mukaan sitä ns. rakastumis"vaihetta" voi pitää oikeilla otteilla yllä niin pitkään kuin halutaan. Itse asiassa olen täysin varma tästä.

    Äänestä

  • M--- kirjoitti:

    Mun käsityksen mukaan sitä ns. rakastumis"vaihetta" voi pitää oikeilla otteilla yllä niin pitkään kuin halutaan. Itse asiassa olen täysin varma tästä.

    Jos nainen on haluttava ja seksikäs, ei into seksiin katoa minnekään vuosien varrella. Itse pitää tietysti myös olla samanlainen.
    Mulla on ollut parin naisen kanssa pitkä suhde jolloin seksiä oli lähes joka päivä vuosien ajan, siltikään naisia ei tarvinnut sanoa nymfoiksi, nauttivat vaan seksistä, ei sen kummempaa.
    Toisen nimi oli Mia mutta en usko että oli M---

    Äänestä

En ole mikään olen Perkele. Piste. Mun äiti selitti mulle eilen et perkele on joku nainen oikeast ja se on olemassa.#science

Äänestä
  • Äiti on aina oikeassa :o

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nymfomaani_kö kirjoitti:

Oletko nymfo???????

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu