Einon äiti on

Suloinen pakkaus, aina vaan häntä haluan ja himoitsen ja unelmoin yhteisestä matkasta.....
101160
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

On hän erikoinen tapaus,jos sama?

Äänestä

Hei älkää kuulkaa kiusatko pientä kiimasta naista.!

Äänestä

Mutta mikä onkaan Einon isän nimi? Se kun ei ole tekemisissä Einon eikä Einon äidin kanssa...

Äänestä

Eino on ihana nimi :)

Äänestä
  • Maailman kielteisin
    En kuuna päivänä antaisi lapselle nimeksi

    Äänestä

  • Onhan se tavallaan tuplano. Silti perinteinen suomalainen nimi, mutta Einon äidin nimi on sulosointuja sielulle. Kuulisvaa.

    Äänestä

Missä hän nyt kulkeekaan ja mitä meistä miettii,Ois hei vähän nannaa olla kaksistaan!

Äänestä

Mikä oli Einon poikien isän nimi:)

Äänestä
  • Emmäätiä, voisko olla Einoleino? Joku runojen rustaaja varmasti.

    Äänestä

  • Mitä ? Merkillistä! Voisko olla Hän? Taidan tuntea sen lei Purin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


lustanddesire kirjoitti:

Suloinen pakkaus, aina vaan häntä haluan ja himoitsen ja unelmoin yhteisestä matkasta.....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu