Ei K-naiselta tuu viestiä

Enkä sano sillä mielellä että olisin missään vaiheessa jaksanut uskoakaan niin, mutta luempa täältä taas vähän muiden naisten viestejä (jotka omin itselleni) 😎 :

Niiden perusteella luulen itsestäni liikoja, en ole kiva tyyppi, ja minua rakastetaan sillä olen komea pitkä blondi sinisillä silmillä (vaikken ole, enkä haluaisikaan), sillä olen J-mies (vaikken ole), sillä olen ihana, ja koska olen vaan päivän piristys: hauska, höpsö ja söpö jolla nöpö jöpö.

- näin täällä tänään ja näillä käsityksin! Kiitos. 😊
22761
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 22

Vanhimmat

Miksikäs omit sellaisia viestejä, jotka ei sinuun edes sovi? Laita sille naisellesi suoraan viestiä, niin eiköhän se sulle vastaa. Ei tartte täällä sekopäiden viestejä omia.

Äänestä
  • En laita, en halua enää laittaa. ☺

    Äänestä

  • Miezzzzzzzzzzzzz kirjoitti:

    En laita, en halua enää laittaa. ☺

    Miksi et halua? Ootko laittanut ja se ei oo vastannut?

    Äänestä

Nöpö jöpö.
Heh.

Äänestä

Meillä oli maalla kisu, jonka nimi oli Nöpö

Äänestä
  • Sinä oot ihan höpö :)

    Äänestä

No eihän siinä sitten mitään. Varmaankin joku muu laittelee sulle viestiä. Mikäs siinä on paha juttu ettei Koo laita, kun omit kuitenkin.

Äänestä

No niinpä ;).
Oot sie se vaalea-sinisilmäinen ja IHANA pitkä MIES ;). Vai etkö ookkaan?
Vai et enää viitsi laittaa viestiä, postia tai muutenkaan pitää yhtä, paitsi täällä kaipailet. Miksi?
Siksipä kysynkin

https://www.youtube.com/watch?v=GbS_vG7qHe8

kerro <3, vaikka ei tuo tainnut minulle olla,,,

Äänestä

Nyt kyllä kenkuttaa ja on surullinen olo 😢

Äänestä

Sun vuoro

Äänestä

Onko sillä k-naisella pihtipolvet, läskiä joka puolella, hiki virtaa, eikä ole oppinut tervehtimään?

Äänestä
  • Unohdit riipputissit, kierot silmät ja pälvikaljun :'(

    Äänestä

  • MuutensopikuvausSs kirjoitti:

    Unohdit riipputissit, kierot silmät ja pälvikaljun :'(

    Kaipaisin pallieni hellää puristelua ja näykkimistä, ennen kuin tuikkasen siemenet pyllynreikääsi. Kuulemani mukaan olet kyltymätön kun pyllynreijän näjet!

    Äänestä

Nyt tuo ulina saa loppua tyystin. Minä en tommoselle nysväkkeelle kirjoittele mitään. Miehessä pitää olla munaa ja sellanen mies uskaltaa.

Mä en ota suhun yhteyttä, uskoppa se nyt jo!

Äänestä
  • Enkä usko.

    Äänestä

  • Mut sä et ole Hän. Tekstissäsi liikaa kirjoitusvirheitä. Hän ei sellasia tee.

    Äänestä

  • Noin sutä voisi luulla...heh

    Äänestä

  • Voi sua..Mul on keijoja varte babyporkkanoita pakastimessa. Saat sieraimiiski.

    Äänestä

  • KilpakosijaE kirjoitti:

    Voi sua..Mul on keijoja varte babyporkkanoita pakastimessa. Saat sieraimiiski.

    Höpönlöpön homopoika. Kaapista tules tänne, niin tuikkasen söpöön pyllynreikääsi kunnon makkaraa! Lupaan työntää syvälle. Rajusti

    Äänestä

  • Mä olen pitkätukkamuumi :/

    Äänestä

  • räjähdysvaara kirjoitti:

    Mä olen pitkätukkamuumi :/

    Ole vaikka höpönassu kunhan pyllistät söpöö pikkupyllyys.

    Äänestä

  • Pyllistän, pyllistän, jos se sut suicidelta pelastaa.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Miezzzzzzzzzzzzz kirjoitti:

Enkä sano sillä mielellä että olisin missään vaiheessa jaksanut uskoakaan niin, mutta luempa täältä taas vähän muiden naisten viestejä (jotka omin itselleni) 😎 :

Niiden perusteella luulen itsestäni liikoja, en ole kiva tyyppi, ja minua rakastetaan sillä olen komea pitkä blondi sinisillä silmillä (vaikken ole, enkä haluaisikaan), sillä olen J-mies (vaikken ole), sillä olen ihana, ja koska olen vaan päivän piristys: hauska, höpsö ja söpö jolla nöpö jöpö.

- näin täällä tänään ja näillä käsityksin! Kiitos. 😊

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu