Enkä sano sillä mielellä että olisin missään vaiheessa jaksanut uskoakaan niin, mutta luempa täältä taas vähän muiden naisten viestejä (jotka omin itselleni) 😎 :
Niiden perusteella luulen itsestäni liikoja, en ole kiva tyyppi, ja minua rakastetaan sillä olen komea pitkä blondi sinisillä silmillä (vaikken ole, enkä haluaisikaan), sillä olen J-mies (vaikken ole), sillä olen ihana, ja koska olen vaan päivän piristys: hauska, höpsö ja söpö jolla nöpö jöpö.
- näin täällä tänään ja näillä käsityksin! Kiitos. 😊
Ei K-naiselta tuu viestiä
22
742
Vastaukset
- sellasta.ehotan
Miksikäs omit sellaisia viestejä, jotka ei sinuun edes sovi? Laita sille naisellesi suoraan viestiä, niin eiköhän se sulle vastaa. Ei tartte täällä sekopäiden viestejä omia.
- Miezzzzzzzzzzzzz
En laita, en halua enää laittaa. ☺
- Vaikomuusyy
Miezzzzzzzzzzzzz kirjoitti:
En laita, en halua enää laittaa. ☺
Miksi et halua? Ootko laittanut ja se ei oo vastannut?
- VoiHyväTavaton
Nöpö jöpö.
Heh. - Olikouroseitietoo
Meillä oli maalla kisu, jonka nimi oli Nöpö
- nytselvis
Sinä oot ihan höpö :)
- tulkitsija
No eihän siinä sitten mitään. Varmaankin joku muu laittelee sulle viestiä. Mikäs siinä on paha juttu ettei Koo laita, kun omit kuitenkin.
No niinpä ;).
Oot sie se vaalea-sinisilmäinen ja IHANA pitkä MIES ;). Vai etkö ookkaan?
Vai et enää viitsi laittaa viestiä, postia tai muutenkaan pitää yhtä, paitsi täällä kaipailet. Miksi?
Siksipä kysynkin
https://www.youtube.com/watch?v=GbS_vG7qHe8
kerro <3, vaikka ei tuo tainnut minulle olla,,,- Juuriseoikea
Nyt kyllä kenkuttaa ja on surullinen olo 😢
- Kooooo
Sun vuoro
- Tulivainmieleen
Onko sillä k-naisella pihtipolvet, läskiä joka puolella, hiki virtaa, eikä ole oppinut tervehtimään?
- MuutensopikuvausSs
Unohdit riipputissit, kierot silmät ja pälvikaljun :'(
- Keijo_
MuutensopikuvausSs kirjoitti:
Unohdit riipputissit, kierot silmät ja pälvikaljun :'(
Kaipaisin pallieni hellää puristelua ja näykkimistä, ennen kuin tuikkasen siemenet pyllynreikääsi. Kuulemani mukaan olet kyltymätön kun pyllynreijän näjet!
- Lopeta
Nyt tuo ulina saa loppua tyystin. Minä en tommoselle nysväkkeelle kirjoittele mitään. Miehessä pitää olla munaa ja sellanen mies uskaltaa.
Mä en ota suhun yhteyttä, uskoppa se nyt jo!- EunukkisiOrjasi
Enkä usko.
- EunukkisiOrjasi
Mut sä et ole Hän. Tekstissäsi liikaa kirjoitusvirheitä. Hän ei sellasia tee.
- Niinpäniin
Noin sutä voisi luulla...heh
- KilpakosijaE
Voi sua..Mul on keijoja varte babyporkkanoita pakastimessa. Saat sieraimiiski.
- Keijo_
KilpakosijaE kirjoitti:
Voi sua..Mul on keijoja varte babyporkkanoita pakastimessa. Saat sieraimiiski.
Höpönlöpön homopoika. Kaapista tules tänne, niin tuikkasen söpöön pyllynreikääsi kunnon makkaraa! Lupaan työntää syvälle. Rajusti
- räjähdysvaara
Mä olen pitkätukkamuumi :/
- Keijo_
räjähdysvaara kirjoitti:
Mä olen pitkätukkamuumi :/
Ole vaikka höpönassu kunhan pyllistät söpöö pikkupyllyys.
- Karvamuumipylly
Pyllistän, pyllistän, jos se sut suicidelta pelastaa.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
SDP on vastuunkantaja, ja siksi suosituin kansan keskuudessa
Kiusaamiseenkin SDP puuttuu heti sellaisen tultua ilmi. Esimerkiksi persut lakaisevat nämä maton alle ja pahentavat site1386295Punavihreät puolueet haluavat Suomeen satoja tuhansia kehitysmaalaisia
SDP, vihreät ja vassarit haluavat nostaa esim. pakolaiskiintiötä todella paljon. Orpon hallituksen aikana maahanmuutto675219Miksei Korhonen (pers) vastaa Kokon (sd) esittämiin kysymyksiin?
Hyviin käytöstapoihin kuuluu kysymyksiin vastaaminen, eikä alkaa syyttelemään kysymyksen esittäjää. Mikä vaivaa Korhost143675Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi1213270Nyt tuli Suomen somaleista todella ikävää faktaa
sillä osa somalivanhemmista lähettää lapsiaan kotimaahansa kurinpitolaitoksiin, joissa heitä pahoinpidellään. Illan MOT1092403Kähmijä puolueen kannatus romahtamassa
Erityisesti naiset ovat suuttuneet SDP:lle kertoo asiantuntijat712276Kommentti: oikeuslaitos korvattava SDP:n johdolla
Näkisin että Suomessa tuomiovalta pitäisi olla demareiden johtoportaalla. Koska porvarimedia säestettynä persujen kirku12008Persut pettävät ja valehtelevat aina
Petoksistahan jää kiinni kuten olemme persujen kannatusromahduksesta nähneet, mutta siitä huolimatta persut jatkavat val271618Sinä et halunnut sitoutua
Samalla tavalla kyin minä ja koen vihdoinkin että se on ihan ok. Sitoutuminen merkitsi meille erilaisia asioita, eikä ne161233- 801164