Muutettu kännykän käyttäjille enemmän sopivaksi. 10" tabletilla on hankalaa vaakatasossa kun ei löydä videoita yhtä helposti kuin ennen tietyiltä käyttäjien kanavalta. Hyvää on että Jotkut pitemmät videot saa toimimaa paremmin ja kuvan laatu parempi ja laajakuvamainen.
Asetuksista ei apua. Sähläystä ja haeskelua kun etsii muutaman minuutin videota esim jostain sarjasta.
Asetuksista ei apua. Sähläystä ja haeskelua kun etsii muutaman minuutin videota esim jostain sarjasta.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Tabletilla aina hankalaa.
Kannattaa hankkia oikea tietokone.
sano, google salatutelämät
:D
Luuleeko hupuntufani jankuttaja oletan,ettei aloittajalla ole W konetta? Ihmisilla on useampia laitteita käytössään. Tabletilla huom hyvä laadukas Android , on vain parempi katsoa YT. Itse en katso YT juuri koskaan videoita Windows tietokoneella. Miten vaikeata se on tajuta että eri ihmisillä on erilaiset tarpeet käyttötavat. Ja varaa ostaa laitteita?
Kyllä uuden 10" tabletin hinnalla helposti saa kunnollisen ja toimivan käytetyn kannettavan jos ei kaksikin.
Käyttöjärjestelmästä en ole puhunut mitään.
Näkyy muuten olevan sillä tabletilla hyvinkin hankalaa kirjoittaa.
Kuinka ihmeessä uskallat hoidella pankkiasioita sillä, vai uskallatko ensinkään?
Paineluvirheet kun voivat tulla kohtalokkaiksi.
Jos lataat You tuben sovelluksen niin on helppoa ja kaikki onnistuu.
Kyllä oikealla tietokoneella selain riittää Youtube-katseluun.
Ei ole ilmeisesti kokemuksia android tableteista. Ei ole kysymys selaimen riittävyydestä. Eikä wifin hitaudesta. Androidin Chrome on paras käytössä. Eikä ole päivitys ja tietoturva ongelmia.
Tablettien käyttäjillä on myös tietokone ja laajakaista.
Ei ole kysymys joko tai.
Eikä rahan puute.
Selkokielta noin 10-15v höpöntu pojille.
Jo joku luulet olevasi niin olisit sitten neuvonut alottajaa.
Tietysti jälkiteini-ikäiselle itseään täynnä olevalle paskanjauhaminen on luonnollista.