Onko joku niin idiootti, että tuo jalostettu taistelukoiria sinne?
Tälläistä roskarotua ei pitäisi enää jalostaa
https://www.youtube.com/results?search_query=pitbull attack
Onko koirapuistossa pitbulleja?
3
252
Vastaukset
- Pahuusz
Kauheita videoita. Eikä kauheinta ole pitbullien hirviöys, vaan se miten surkeita ihmiset ovat. Ensinnä hankkivat noita, mutta toiseksi ovat täysin kyvyttömiä pysäyttämään niitä. Yksi mies sentään kohtuureippaasti hakkasi hirviökoiraa kepillä selkään, niin eikö joku saatanan hyysäriakka estä. Ja sitten vaan taas porukalla halitaan ja annetaan kevyitä ämmäpotkuja.
Yrittäkää nyt ymmärtää, ettei se hirviö hellitä ennen kuin se tekee kuolemaa. Eli sitä on lyötävä niin, että selkäranka tai kallo halkeaa. Kuristettava täysillä vyön kanssa, kaivettava silmät ulos, tai viillettävä suolet ulos. Tuollainen vitun taputtelu ei muuta kuin innosta hirviötä. - hgfjfg
Jokaisen pitinomistajan mielestä se oma pitti on kiltti, sen ulosteet maatuvat jalkakäytävälle jne
- tiettyjensuosiossa
Oon kuulllu, et niit tuodaan pennusta asti.Ja aikuistuessaan siihen asti, et vaistot herää ja käy jonkun lemmikin kimppuun.Sitten vasta, omistaja tajuaa et kyseesdä on taistelurotu kun huomaa miten se tositilanteessa toimii.Noita on 19-30 vuotiailla, joilla itsetunto tai ulkonäköongelmia.
Kun tatska, ja bemmi ei riitä....
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.567815Tanskassa lain vaatimana Bovaer tappanut nautoja ja sairastuttanut
Samaa myrkkyä myös Suomen lehmiin ollut tuloillaan, miten teidän tilalla? https://www.agriland.ie/farming-news/bovaer-m675911Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!
Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,615390Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot515293Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1084632Pekka Visuri: "Suomen on aika irrottautua Ukrainan sodasta"
Slava Ukraina-mölinät eivät enää auta. Ukraina on sotansa hävinnyt. Nyt tarvitaan poliittista selvänäköisyyttä, reaalipo1072343Ei välimatka meitä erottanut
Vaan välirikko ja väärinymmärrykset. Oikeastaan henkinen välimatka on meidän välillä pieni, näin uskon. Näen koko ajan e41231Maajussi-Villen morsioehdokas Maarit ei halunnut Villeä - Tämä totuus valkeni kuvauksissa!
Ohhoh, tekikö Maarit mielestäsi oikean ratkaisun Villen suhteen? Maajussi-Ville on herättänyt voimakkaita tunteita puol41185Kohta taas mesikämmeneen
Onneksi kaupunki ostaa mesikämmenen, niin päästään taas tekemään rahaa371036Olin ihan varma että sä olet se oikea
Tunteet kuitenkin kuoli käyttäytymisesi johdosta. Hyvin tehty jos oli tarkoituskin. Oppia ikä kaikki ja jotkut ei opi ko45996