Hirrrrrrrrrrveeeen

moni on sinuun ihastnut. Ainakin 80 :D
4374
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ihan sama kun en itse ole kehenkään. En vaan pysty. Edellistä suhdetta kait vielä käyn läpi. Kun rakastuu oikeasti ja yhtäkkiä jätetään, siittä ei millään tabletilla tahi rohdoilla päivässä, kuukausissa parane.
Sydän on kummalline.

Äänestä
  • Joku nainen vienyt sydämesi mukanaan? Tsemppii, kyll se siitä.

    Äänestä

Tällaiseen vanhempaan naiseen ei enää ihastuta ja se on ok. En kaipaa enää ihastumisia muilta. Olisi tärkeää, että oma mies olisi ihastunut. Sitä haen.

Äänestä

niitä, karseimpia vois kylmästi nakella sivuun, ja lauma jäis vielä jäljelle, mutta kun kukaan ei kelpaa, sillä on vain yksi J,,,

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


varaavalkata kirjoitti:

moni on sinuun ihastnut. Ainakin 80 :D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu