Rynnäkkökivääri laulanut Myllymäessä!

Aika rajua menoa! ketkä hullut olleet asialla?

https://yle.fi/uutiset/3-10217749
112949
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

no eikö joku tapettu poltettu kanavan varressa??huhun mukaa

Äänestä

Eiköhän nuo keskenkasvuiset mopopojat selvittellyt hiekkalaatikkoriitojaan.

Äänestä

Vai oisko ollut jopopojat.

Äänestä

Mikä oli biisi mitä lauloi?

Äänestä
  • Moskovan tytöllä haarusväli ko risupuska mut silti vot vot.

    Äänestä

Aika hurja tilanne!
🙂 ︻╦╤─ - - - - 🤕

Äänestä

Isommat syövät pienemmät, luonto on armoton. Ei määrä vaan laatu.....

Äänestä

Saksan uus-natsit SS-Argenttiina, Mc Outlaws USA.
Ja taas natsi terrori alkaa.

Äänestä

menkää pakukuskit jerusalemin nurkille . nii saatte porukan liikenteeseen

Äänestä

Aika huima temppu tekijältä. Jännä nähdä mikä tässäkin tuomio, kunhan pääsee itse sairaalasta ensin.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


huhhuhhuh kirjoitti:

Aika rajua menoa! ketkä hullut olleet asialla?

https://yle.fi/uutiset/3-10217749

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu