Kiitti kultamuru iltaseurasta

en ole vielä kyllästynyt sun naamaan. Nyt nukkumaan. Kultaisia unia.
13438
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Mää oisin kyl yöksi voinu jäädä..

Tiäks lusikkaan

Äänestä

koko Hippoperheellle. 😄😄 💓

Äänestä
  • Oli se mimmi kyl kuuma kesämekossaan. Alla tuskin oli pikkareit

    Äänestä

  • Tuliko virtaheposia? 🐖🐘

    Äänestä

Hyviä unia ja rauhallisesti Hirviöiden kuvia uniin.

Äänestä
  • Mää nään unissakin sen pyllyn

    Äänestä

Minkähänlaista yöseuraa tulisi jos: yöpuvussa lähtisi kävelemään kaikkialle aivan unissaan, aivan omissa uniajatelmissaan.

Joku naapuri tulisi että: viemme sinut kotiisi petiin nukkumaan.

Yrittäisi vielä pujama päällä pyydystää hiiriä ja ampiaisia, unikävelyllä ollessaan.

Äänestä
  • Kiimast

    Äänestä

En mäkään ole kyllästynyt suhun. Tykkään susta ja toivon sulle hyvää. Tänä yönä rukoilen sun puolesta, jotta sinä voisit olla onnellinen. Olisit sen ansainnut.

Äänestä
  • Aitoriitta. Sen lisäksi että olet hauska ja aitokin, niin huomaan sinun muistuttavan hyvin paljon minua. Siksi varmaan pidänkin sunsta. 😆😆
    Toinen lempoarihahmoistani on Ellu, niinkuin olen jo sanonutkin. 😄😄 Kumpikaan teistä ei puhu rivoja tai pahaa muista, niinkuin en minakaan. 😄😄😀

    Äänestä

  • Molemmat ovat tosi outoja.Vastaavat melkein kaikkiin viesteihin.Ellulta joskus ilkeitäkin viestejä.Ehkä ovat vain trolleja täällä.

    Äänestä

  • aivansama kirjoitti:

    Molemmat ovat tosi outoja.Vastaavat melkein kaikkiin viesteihin.Ellulta joskus ilkeitäkin viestejä.Ehkä ovat vain trolleja täällä.

    Juuri siksi he ovatkin parhaita. Vastaavat kaikkiin viesteihin ja aina vähän asian vierestä. 😄😄
    Tämä on sitä huumoria, jota joidenkin (tarkemmin erittelematta) voi olla hyvin vaikea ymmärtää.

    Äänestä

  • Paita-Paitsi -pois jotkut voivat ymmärtää, mutta he ovat yleensä mihiin heidän keskinäiseen seksiin keskittyneitä henkilöitä.

    Uniin voi tulla... ellu ja muita mukavia tyttöjä :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


miehelletämä kirjoitti:

en ole vielä kyllästynyt sun naamaan. Nyt nukkumaan. Kultaisia unia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu