Yksinäisyys / Kavereita

Minä00

Hei! Olen 18vuotias poika turun alueelta ja tunnen hieman olevani yksinäinen. Minulla on pari hyvää kaveria mutta ei sen enempää ja olisi todella kiva tutustua uusiin ihmisiin vaikka tietty en tiedä onko tämä oikea paikka niitä etsiä tai kukaan tule varmaan lukemaan tätä muutenkaan :D mutta niin olen aika sosiaalinen ja hyvän huumorintajun omistama ihminen. Tykkään todella käydä leffoissa ja hengailla ulkona hyvän seuran kanssa varsinkin aurigonlaskun aikaan. Olen vähän semmoinen ihminen joka tykkää elää täysillä ja hymyillä mutta kyllä mulla niitä huonojakin päiviä on. Tykkään musiikista joka menee räpin puolelle(eminem, Tupac, Biggie jne.) Nyt kun kesäkin tulee suomeen niin olisi kiva tutustua uusiin ihmisiin ehkä täällä on samallaisia kun minä että miettii samallailla että tällä voi laittaa viestiä niin voin laittaa someja jossa voisi puhua vähän paremmin ja tutustua :)

2

114

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Tämä on vähän huono paikka hakea kavereita, koska yhteystietojen jakaminen on kiellettyä ja ne viestit poistetaan aika hanakasti.

      Oletko kokeillut esim randomi.fi - palvelua? Kai siellä tyttöystävän etsijöiden joukossa saattaa joku kaveriseuran etsijäkin olla.

    • Smikkeh

      Laita direct viestiä instagram sovelluksessa käyttäjälle genuiini niin saat hyvän ystävän :)

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Haluan sinut, kuuletko minua.

      Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad
      Ikävä
      59
      1105
    2. Hän on tosi

      hyvännäköinen. Ei edes ryppyi oo. :D
      Ikävä
      42
      861
    3. Rakastan häntä

      Jumala, rakastan häntä. Haluan olla hänen omansa. Hänen vierellä. Halata häntä.
      Ikävä
      51
      641
    4. Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!

      https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että
      Maailman menoa
      315
      627
    5. Anteeksipyynnöstä

      Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän
      Ikävä
      114
      604
    6. Ei kukaan ole katsonut

      Kuten sinä. Niin välittävä ja hellä katse.
      Ikävä
      51
      598
    7. Naiselle Kuuleppa Tämä

      Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä
      Ikävä
      38
      595
    8. Kuka sitä naista maalittaa

      Täällä oikeasti?
      Ikävä
      93
      590
    9. Onko mun toinen

      Puoliskoni täällä, huhuuu 😍❤️ Ihanista ihanin 😚😚
      Ikävä
      56
      554
    10. Oletko päässyt minusta

      Eteenpäin?
      Ikävä
      65
      514
    Aihe