Jelly Jortikkaa pyllyyn ja nyrkkiä pilluun!

Viime yönä sain tätä yhdistelmää. Ollaan miehen kanss oltu jo reilu 10v yhdesä ja oli pitkiä pätkiä kun ei harrastettu juuri mitään, miehen masennuksen vuoksi ja nyt yhtäkkiä ongelmat ovat hävinneet ja miehelle on iskenyt suuret halut, Itse tykännyt aina rajusta seksistä ja haaveissa onkin ollut saada nyrkkiä joskus. Noh viime yönä sitten aloitettiin normaalilla panolla ja mieheni väsähti sen jälkeen mutta sanoikin että hoidellaan tuolla dildolla ja käsin homma loppuun. Mies tunnin rynkytti alapäätäni tuolla jelly jortikalla ja sitten vielä kysyi että jos kohta vaihdetaan se tonne toiseen puoleen kun meinaa olla jo niin liukasta. Noh pidimme juoma tauon ja sen jälkeen kävin mahalleen tuki tyynyn päälle perse valmiina hitaaseen lämmittelyyn, noh mies päättikin että nyt ei mennä hitaasti vaan kunnolla liukkaria ja kaks työntöä sormin ja sit dildo parilla hitaalla työnnöllä pohjille ja sitten kunnon vauhtiin. Ja se tunne jumalauta kun valuin pillusta. Sitten tunsin kun mies rupes sormettaa samaan aikaan heti neljällä sormella, ja kohta käsi oli paksuinpaa kohtaan asti pillussa. Ja sitten yhtäkkiä kuului pieni sluts ääni ja käsi meni kokonaan rannetta myöten pilluun. Ja hetken tosiaan mies jyysti molempia reikiä ihan pohjiin asti, en oo ikinä tuntenut mitään noin täyttävää ja tuli ihanan likanen olo kun tajus et nyt pannaan kunnolla. Mies viel jatko pelkällä nyrkillä pilluun jonkin aikaa kun se oli meille uusi kokemus molemmille.

6

1877

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Vaimosekaisinorgasmista

      Meillä kävi vähän samankaltaisesti, sormilla tyydytin vaimoa ja oli jotenkin niin kiimssa että ihan valu. Lisäsin kuitenkin vielä liukuvoidetta ja hitaasti painoin sisään ja sit maiskahdus ja nyrkki oli rannetta myöden pillussa. Mikä nautinto! Vaimo oli ihan sekasin! Nyrkki pillussa jota liikutin hitaasti edestakas ja kielellä kiusasin klitorista. Jessus minkälaisen orgasmin vaimo sai!
      Hitaasti ja varovasti vedin käteni pois, vielä naama pilluun ja kieli liikkeelle! Toinen kova orgasmi ! Vaimo otti päästäni kiinni ja sano hengästyneenä ettei enään! Älä vaan koske! Pilluun! En kestä enään! Se oli kyllä mahtava kokemus.

    • JellyJelly

      Mistä hommasit Jellyn? Kattelin Huippukiva.fi valikoimaa niin siellä Jelly.Ja ihan hitosti kaikkee muutakin.Kivaa.

    • anus

      kuin paksu dildo?. pidän itsekkin peppu seksistä. tosin yksin. 24cm-7cm-6.5cm. mies 45v.

    • Mustientimanttejen

      Huippukiva.fi tosiaan toimittaa supernopeasti.Kivaa tiedossa kun mies tulee duunista.

    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Israel aloitti 3. maailmansodan

      https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011297979.html Israel se sitten aloitti näköjään kolmannen maailmansodan.
      Maailman menoa
      396
      2082
    2. Kaksi vuotta

      Sitten mä ihastuin suhun päätä pahkaa, kun meillä klikkasi heti ekasta päivästä lähtien. Et varmasti tunne samoin ja tek
      Ikävä
      12
      1919
    3. Nainen, meidän talossa on säännöt

      1. Mies on aina oikeassa. 2. Ei vastaväitteitä. 3. Mäkättäminen kielletty. 4. Suhde on tärkein. 5. Ei salaisuuksia. 6. E
      Ikävä
      247
      1394
    4. Miksi me ei mies voida edes viestitellä irl?

      En odota enkä vaadi mitään, voitaisiin vain olla yhteyksissä jollain tapaa ihan oikeasti.
      Ikävä
      81
      1041
    5. Oliko Farmi-finaalitehtävät mielestäsi tasaveroisia Lloydin ja Johannan välillä?

      Onnea Farmi-voitosta, Lloyd. Et tainnut olla ihan kaikkien suosikki, mutta puskit voittoon! Oliko finaalitehtävät miel
      Tv-sarjat
      56
      965
    6. Raamatun kiroukset ja uhkaukset osoittavat sen ihmisperäisyyden

      "Se sanotaan galatalaiskirjeessä, että jos joku levittää väärää evankeliumia: "...jos joku julistaa teille evankeliumia
      Hindulaisuus
      402
      928
    7. Rakennetaanko yhdessä?

      Haluaisin rakentaa sun kanssa yhteistä tulevaisuutta❤️ Onko meistä siihen? Huomaan että sulta puuttuu se joku tärkeä elä
      Ikävä
      39
      808
    8. Onko hän elämäsi rakkaus?

      Itse olen sitä mieltä että kyllä se näin taitaa nyt olla
      Ikävä
      56
      779
    9. Mies haluaisin sinun kanssa

      Rakkauslapsen. Hänestä tulisi tosi söpö ja fiksu.
      Ikävä
      75
      750
    10. Hyvää yötä mies

      Nuku hyvin. Viikonloppuna on tulossa hellettä, se on mukavaa. Juhannuskin kohta. Mun tekis mieli huolehtia susta. Semmo
      Tunteet
      70
      724
    Aihe