Julkinen rikosilmoitus.

Julkinen rikosilmoitus. Tässä.

Rangaistusvaatimus: kyllä.

Psst puutuitko? Psst teitkö mitään? Psst oisitko voinut tehdä jotain?

Oletko syyllinen. Tulevaisuus näyttää. Jos olet tietoinen asiasta oletta osallisia rikokseen jos te ETTÄ PUUTU.

Kiitos.
10220
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Joudunko nyt vankilaan? Nyyh nyyh, ne isot tatuoidut pojat käskee nostaa saippuapalan lattialta..

Äänestä
  • Copycat.

    Sitäpaitsi jos luette s24 niin osa on jo joutunut vastuuseen perättömistä ilmiannoista. On tehty virkarikoksiakin ja oikeuskäsittelyt tulee kestää vuosia.

    Vaadin rangaistusta kaikista niistä.

    Äänestä

  • ENKÄ MINÄ EES PÄÄASIA SUOMEN LAKIEN MUKAAN VANKILAAN!!!!!

    ETTÄKÖ KÄSITÄ!!!!!!!

    EN SAA OMIA PAPEREITA LUETTAVAKSI KUN SIELLÄ ON MOKATTU!!!!

    TE SEN KERROITTA. EI SUOMELLA OLE VARAA OIKEUTEEN. TE SEN KERROITTA.

    KATSOKAA S24 KALAJOKI

    Äänestä

  • hannuristojiimies kirjoitti:

    ENKÄ MINÄ EES PÄÄASIA SUOMEN LAKIEN MUKAAN VANKILAAN!!!!!

    ETTÄKÖ KÄSITÄ!!!!!!!

    EN SAA OMIA PAPEREITA LUETTAVAKSI KUN SIELLÄ ON MOKATTU!!!!

    TE SEN KERROITTA. EI SUOMELLA OLE VARAA OIKEUTEEN. TE SEN KERROITTA.

    KATSOKAA S24 KALAJOKI

    SIKSI KOITETAAN PAKKOKÄÄNNYTTÄÄ KRISTINUSKOON ETTÄ OLISIN JEESUKSEN LAKIEN ALLA. NO EN OLE EN KUULU KIRKKOON. EN KUULU USKONTOIHIN!!!! ENKÄ KÄÄNNY!!! RIK.ILM. HENGELLINEN VÄKIVALTA.

    VIRKAMIEHET ON RIKOLLISIA JOS NE EI PUUTU.

    ITSESENSUROIN RANKASTI.

    Äänestä

OON KÄRSINY KOVEMMA TUOMION MITÄ MURHASTA MIKÄ KOVIN RIKOS. JOS OLISIN TEHNY 2000 MURHAN KUVITTEELLISESTI.

TE JOUDUTTAA VASTUUSEEN. TÄMÄ ASIA ITEROIDAAN PERUSTEELLISESTI KOSKA XXXXXIMÄ JA MUUT ASIAT MITÄ EN VOI AVATA.

VAIKKA TAPPAISITTA MINUT SE EI ESTÄ.

Äänestä
  • Rangaistusvaatimus: KYLLÄ!!!!!!!!

    PSSSSST ANNA ANTEEKSI.

    NO EN ANNA ANTEEKSI!!!!!!!!

    Äänestä

KONKLAAVI !!!!!

LAINAUS:

"Konklaava
14.5.2018 11:58

Olisiko Koiviston konklaavi syyllinen tähänkin? Valtiopetos pyöräkuormaajalla?
IlmiannaJaa

TämäAnkeutettu
20.5.2018 18:05

Milloinhan tämä loppuu?
KommentoiIlmiannaJaa
3 VASTAUSTA:
määkömukaropotti
20.5.2018 19:37

Kuka, mitä, häh? Pitäikö mulla olla kerroin 50 kun maanmainiolla pururadalla alkaa otsa punoittuaan?
"

JULKINEN RIK.ILM. TÄSTÄ. RANGAISTUSVAATIMUS: KYLLÄ.

Äänestä

Tuo "kristinusko" taitaa tarkoittaa liivijengin jäsenyyttä eikä sillä ole mitään tekemistä raamatun ja uskonnon kanssa muuten?

Sellaista koodihöpinää ja aivan ilman mitään aihetta. Parempi olla käyttämättä mitään "kristus" viestejä täällä tms. Hyi hitto.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hannuristojiimies kirjoitti:

Julkinen rikosilmoitus. Tässä.

Rangaistusvaatimus: kyllä.

Psst puutuitko? Psst teitkö mitään? Psst oisitko voinut tehdä jotain?

Oletko syyllinen. Tulevaisuus näyttää. Jos olet tietoinen asiasta oletta osallisia rikokseen jos te ETTÄ PUUTU.

Kiitos.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu